Twee-onder-één-kap te koop: Teeuwserf 17, Dalfsen

Teeuwserf 17

Ankummer Es, Dalfsen

€ 675.000
Buurt Ankummer Es, DalfsenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan het Teeuwserf 17 in Dalfsen ademt rust en ruimte. Met 214 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 448 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Dalfsen.

Ankummer Es: een groene, ruime buurt

De woning staat in de buurt Ankummer Es, een wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met relatief veel huishoudens met kinderen.

Dagelijks leven in Dalfsen

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Lidl, Aldi of Albert Heijn, allemaal op ongeveer een kwartier lopen. Basisscholen zoals Het Avontuur en Kbs de Polhaar zijn om de hoek. Het centrum van Dalfsen en de gemeente Dalfsen bieden verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jeanette Visscher Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.154
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte448m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtAnkummer Es
WijkDalfsen
GemeenteDalfsen

Locatie

Teeuwserf 17, Dalfsen

Buurt statistieken

Gegevens uit Ankummer Es

Inwoners2.035
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Wilhelminastraat 18
1554m
Lidl
Smidswegje 5
1589m
Aldi
Kerkplein 17
1684m

Scholen

8 binnen 5 km

Het Avontuur
Basisonderwijs · 107 leerlingen
916m
Kbs de Polhaar, een mondiale school
Basisonderwijs · 357 leerlingen
939m
De Spiegel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
1018m

Veelgestelde vragen

Over Teeuwserf 17, Dalfsen

Welk energielabel heeft Teeuwserf 17?

De woning aan Teeuwserf 17 in Dalfsen heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 214 m² met energielabel A in Dalfsen. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 1996, wat een goede prijs-kwaliteitverhouding geeft. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Ankummer Es om in te wonen?

Ankummer Es is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig (30 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen. Het park of plantsoen is op loopafstand, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn binnen 15 minuten lopen bereikbaar.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 7 minuten met de fiets of een half uur lopen. Vanaf daar kun je naar steden als Zwolle reizen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Het Avontuur (916 m), Kbs de Polhaar (939 m) en De Spiegel (1018 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Dalfsen of verder, de dichtstbijzijnde school is 8,4 km verderop.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1996?

Een woning uit 1996 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en een zuinige installatie.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Dalfsen?

Dalfsen is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 4 op een schaal van 1 tot 5). De omgevingsadressendichtheid is 763 adressen per km², wat betekent dat het rustig wonen is met veel ruimte en groen.

Jeanette Visscher Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar