Vrijstaande woning te koop: Polhaarweg 29, Dalfsen
KopenDalfsenVrijstaande woningenPolhaarweg 29

Polhaarweg 29

Ankummer Es, Dalfsen

€ 790.000
Buurt Ankummer Es, DalfsenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 1992 staat in de wijk Ankummer Es, een rustige buurt in Dalfsen. Met 170 m² woonoppervlak en een perceel van 492 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat de woning zuinig is. De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Dalfsen.

Ankummer Es: een groene, rustige buurt

De buurt Ankummer Es is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen, met een park op loopafstand. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige omgeving.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Lidl, Aldi of Albert Heijn, allemaal op tien minuten lopen. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Kbs de Polhaar en De Spiegel, beide op loopafstand. De gemeente Dalfsen biedt een prettige mix van rust en voorzieningen.

Aangeboden door Jeanette Visscher

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jeanette Visscher aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 790.000
Prijs per m²€ 4.647
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte492m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtAnkummer Es
WijkDalfsen
GemeenteDalfsen

Locatie

Polhaarweg 29, Dalfsen

Buurt statistieken

Gegevens uit Ankummer Es

Inwoners2.035
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Wilhelminastraat 18
1580m
Lidl
Smidswegje 5
1603m
Aldi
Kerkplein 17
1707m

Scholen

9 binnen 5 km

Kbs de Polhaar, een mondiale school
Basisonderwijs · 357 leerlingen
971m
De Spiegel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
1011m
Het Avontuur
Basisonderwijs · 107 leerlingen
1063m

Veelgestelde vragen

Over Polhaarweg 29, Dalfsen

Welk energielabel heeft Polhaarweg 29?

De woning aan Polhaarweg 29 in Dalfsen heeft energielabel A.

Is €790.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 170 m² met energielabel A in Dalfsen. De woning heeft een ruim perceel van 492 m² en is gebouwd in 1992. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Ankummer Es om in te wonen?

Ankummer Es is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig (30 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het park is op loopafstand, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, wat ongeveer 5 minuten met de fiets is. Dit is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?