Twee-onder-één-kap te koop: van Haestrechtstraat 24-662, Kaatsheuvel
KopenLoon op Zand2-onder-1-kapwoningenvan Haestrechtstraat 24-662

van Haestrechtstraat 24-662

Het Hoekske, Loon op Zand

€ 159.900
Buurt Het Hoekske, KaatsheuvelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een enorm perceel

Deze woning aan de van Haestrechtstraat in Kaatsheuvel valt op door het bijzonder ruime perceel van maar liefst 8997 m². Het huis uit 1960 heeft 136 m² woonoppervlak en biedt daarmee veel ruimte. De vraagprijs van €159.900 is scherp te noemen, zeker gezien de grond. In de gemeente Loon op Zand worden twee onder een kapwoningen in Loon op Zand gemiddeld voor een hoger bedrag verkocht.

Het Hoekske: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Het Hoekske, een rustige wijk in Kaatsheuvel-Oost. De buurt telt 295 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (97%). Het is een groene omgeving met veel ruimte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 279, wat duidt op een rustige, landelijke sfeer.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,6 km afstand, of bij PLUS en Jumbo op ongeveer 1,8 km. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals RK Basisschool De Vaert (1,1 km) of Juliana v Stolbergschool (2,1 km). Het centrum van Kaatsheuvel is op loopafstand, en de gemeente Loon op Zand biedt voorzieningen zoals een restaurant op 0,9 km en een park op 1,4 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RecraDroom aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.900
Prijs per m²€ 1.176
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte8997m²
Bouwjaar1960
BuurtHet Hoekske
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

van Haestrechtstraat 24-662, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Hoekske

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
1568m
PLUS
Reigerbosweg 2
1761m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1775m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1108m
Juliana v Stolbergschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
2052m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
2101m

Veelgestelde vragen

Over van Haestrechtstraat 24-662, Kaatsheuvel

Is €159.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €159.900 is aan de lage kant voor een twee-onder-één-kapwoning met 136 m² woonoppervlak en een perceel van 8997 m². In de gemeente Loon op Zand liggen vergelijkbare woningen vaak hoger in prijs. Het is een scherpe prijs, mede door het bouwjaar 1960.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 8997 m², wat uitzonderlijk groot is voor een twee-onder-één-kapwoning. Dit biedt mogelijkheden voor een ruime tuin, moestuin, of zelfs een paardenweide. Houd er rekening mee dat groot onderhoud aan de grond nodig kan zijn.

Wat is de ligging van de woning in Kaatsheuvel?

De woning ligt in de buurt Het Hoekske, een rustige wijk in Kaatsheuvel-Oost. Het is een landelijke omgeving met veel groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 1-2 km afstand. Het centrum van Kaatsheuvel is op loopafstand.