Twee-onder-één-kap te koop: Verdistraat 6, Eijsden
Verkocht onder voorbehoud

Verdistraat 6

Eijsden-Breust, Eijsden-Margraten

€ 439.000
Buurt Eijsden-Breust, EijsdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rustig wonen in Eijsden

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Verdistraat in Eijsden ademt rust en ruimte. Het bouwjaar 2002 en energielabel B zorgen voor een moderne, zuinige basis. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 214 m² is er voldoende plek voor een gezin. De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Eijsden-Margraten.

Buurt Eijsden-Breust

De woning ligt in de buurt Eijsden-Breust, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer 74% van de woningen is koop, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. De buurt telt ruim 4200 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, groene omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl of PLUS, beide om de hoek. Ook een huisartsenpraktijk en kinderdagverblijf zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram en Rk Bs De Cramignon liggen op tien minuten lopen. Het treinstation is op een kilometer afstand. De gemeente Eijsden-Margraten biedt verder rust en groen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Goessens & Goessens Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 439.000
Prijs per m²€ 3.658
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte214m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtEijsden-Breust
WijkEijsden
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Verdistraat 6, Eijsden

Buurt statistieken

Gegevens uit Eijsden-Breust

Inwoners4.295
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Lidl
Breusterhof 1
594m
PLUS
Cramignonstraat 1
611m
Aldi
Burg. Frans Cortenraadstraat 6
3619m

Scholen

6 binnen 5 km

Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram
Basisonderwijs · 422 leerlingen
1249m
Rk Bs De Cramignon
Basisonderwijs · 317 leerlingen
1257m
Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1564m

Veelgestelde vragen

Over Verdistraat 6, Eijsden

Welk energielabel heeft Verdistraat 6?

De woning aan Verdistraat 6 in Eijsden heeft energielabel B.

Is €439.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2002 met energielabel B in Eijsden. De woning heeft 120 m² woonoppervlak en een perceel van 214 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Eijsden-Breust om in te wonen?

Eijsden-Breust is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (74%). De bevolking is gemengd, met relatief veel 65-plussers. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat hij zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label B is een goede basis.