Hoekwoning te koop: M.L. Kingstraat 32, Eijsden
Verkocht onder voorbehoud
KopenEijsden-MargratenHoekwoningenM.L. Kingstraat 32

M.L. Kingstraat 32

Eijsden-Breust, Eijsden-Margraten

€ 579.000
Buurt Eijsden-Breust, EijsdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Lidl op 300m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Eijsden

Deze hoekwoning aan de M.L. Kingstraat in Eijsden heeft een woonoppervlak van 199 m² en een perceel van 434 m². Het bouwjaar is 1974 en het energielabel is D. De woning is ruim opgezet, met een flinke tuin en een eigen oprit. De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor hoekwoningen in Eijsden-Margraten.

De buurt Eijsden-Breust

De woning ligt in de buurt Eijsden-Breust, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4.200 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit, of de PLUS, twee straten verder. Basisscholen zoals Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram en Rk Bs De Cramignon zijn op loopafstand. Het treinstation van Eijsden is tien minuten lopen. De gemeente Eijsden-Margraten biedt een groene omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wolfs & Wolfs Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 2.910
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte434m²
Bouwjaar1974
EnergielabelD
BuurtEijsden-Breust
WijkEijsden
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

M.L. Kingstraat 32, Eijsden

Buurt statistieken

Gegevens uit Eijsden-Breust

Inwoners4.295
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Lidl
Breusterhof 1
300m
PLUS
Cramignonstraat 1
437m
Aldi
Burg. Frans Cortenraadstraat 6
3647m

Scholen

6 binnen 5 km

Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram
Basisonderwijs · 422 leerlingen
823m
Rk Bs De Cramignon
Basisonderwijs · 317 leerlingen
831m
Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1536m

Veelgestelde vragen

Over M.L. Kingstraat 32, Eijsden

Welk energielabel heeft M.L. Kingstraat 32?

De woning aan M.L. Kingstraat 32 in Eijsden heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €579.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor een hoekwoning van 199 m² met een perceel van 434 m² in Eijsden. Het energielabel D betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed te bekijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op tien minuten lopen van het treinstation van Eijsden. De dichtstbijzijnde supermarkten, Lidl en PLUS, zijn op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1974 met een woonoppervlak van 199 m² en een perceel van 434 m². Het energielabel is D. De woning heeft een eigen tuin en oprit. Het is een eengezinswoning, wat past bij het karakter van de buurt.