Twee-onder-één-kap te koop: Weidebloemenweg 13, Roden
KopenNoordenveld2-onder-1-kapwoningenWeidebloemenweg 13

Weidebloemenweg 13

Roden West, Noordenveld

€ 570.000
Buurt Roden West, RodenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 192m²
63% groter dan gemiddeld in de buurt
Poiesz op 301m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Roden

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Weidebloemenweg 13 in Roden ademt ruimte en rust. Met 192 m² woonoppervlak op een perceel van 466 m² is het een woning waar je je echt kunt uitleven. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €570.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en het energielabel. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €397.833, maar die woningen zijn gemiddeld 118 m². Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Noordenveld.

Buurt Roden West

Roden West is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Van de 3060 woningen is 94% eengezins en 72% koop. De buurt telt 6970 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van twee beoordelingen: een bewoner noemt het een "Keurige buurt in een keurig en leuk dorp" en waardeert de voorzieningen en bereikbaarheid. Een andere beoordeling is kritischer: "veel drugs en alcohol en van dat buitenlands rotzooi". De gemiddelde score is 5,75. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1079). Meer weten? Lees over de buurt Roden West.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, om de hoek op 300 meter. Ook Lidl, Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: cbs De Hoeksteen op 5 minuten lopen, Het Valkhof op 10 minuten, en OBS De Poolster op 12 minuten. Voortgezet onderwijs is er op 1,4 km afstand. De omgeving is groen en rustig, met een park of plantsoen op 5 minuten lopen. De gemeente Noordenveld biedt een prettige woonomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Groot Makelaars. De woning staat zowel op als op.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 570.000
Prijs per m²€ 2.969
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte466m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA++
BuurtRoden West
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Weidebloemenweg 13, Roden

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

3.3
e.sikkema
28-07-2024
asoo buurt

veel drugs en alcohol en van dat buitenlands rotzooi

8.3
Jos
11-09-2023
Keurige buurt in een keurig en leuk dorp

Groningen goed bereikbaar met buslijn 4 die sowieso altijd om het halfuur gaat, in de spitsuren zelfs om de 15 of 10 minuten. Is verder wel minimaal 10 minuten rijden naar de dichtstbijzijnde snelweg. Mooie groene, schone, veilige omgeving over het algemeen. Roden is een hecht dorp met veel keurige mensen en weinig asocialen. Mooie huizen en voor ieder wat wils, van starters tot senioren. Basisonderwijs in overvloed met een stuk of 8/9 basisscholen in Roden en Nieuw-Roden. Ook VMBO is er op alle niveaus. Voor HAVO en VWO moet je 15/20 minuten fietsen naar Leek, ook prima. Voor de rest zijn alle voorzieningen die je zou verwachten in een groot dorp aanwezig, vele supermarkten, genoeg horeca etc.

Buurt statistieken

Gegevens uit Roden West

Inwoners6.970
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Roden West

Woningvoorraad3.060
Gem. WOZ-waarde€ 333.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
301m
Lidl
Westerbaan 7
1693m
Jumbo
Heerestraat 92
1757m

Scholen

20 binnen 5 km

cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
540m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
795m
OBS De Poolster
Basisonderwijs · 337 leerlingen
971m

Veelgestelde vragen

Over Weidebloemenweg 13, Roden

Welk energielabel heeft Weidebloemenweg 13?

De woning aan Weidebloemenweg 13 in Roden heeft energielabel A++.

Is €570.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €570.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €397.833, maar deze woning is met 192 m² ook 63% groter dan het gemiddelde (118 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.426, wat voor deze woning neerkomt op €2.969 per m². Daarnaast heeft de woning een uitstekend energielabel A++. De prijs is marktconform voor een royale, zuinige woning in Roden West.

Hoe is de bereikbaarheid van Roden West?

Roden West is een rustige buurt in Roden. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 16,6 km afstand. De buslijn 4 rijdt door Roden en verbindt met Groningen. De snelweg is op ongeveer 10 minuten rijden. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer, al is het geen grote stad.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Roden West zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Poiesz op 300 meter. Ook zijn er Lidl, Jumbo, Aldi en Albert Heijn binnen 2 km. Er zijn meerdere basisscholen, zoals cbs De Hoeksteen (540 m) en Het Valkhof (795 m). Voortgezet onderwijs is op 1,4 km. Een huisartsenpraktijk zit op 1,2 km en een restaurant op 1,3 km.

Hoe is de sfeer in Roden West?

De sfeer in Roden West wordt wisselend beoordeeld. Een bewoner noemt het een 'Keurige buurt in een keurig en leuk dorp' met een mooie groene omgeving. Een andere beoordeling is kritisch over overlast. De gemiddelde score is 5,75 op basis van 2 reviews. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A++, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten en een goede isolatie. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A+ of beter, en 75% label B. Deze woning scoort dus bovengemiddeld goed op energiezuinigheid.