Twee-onder-één-kap te koop: Westerweg 11, Ouddorp

Westerweg 11

Ouddorp buitengebied, Goeree-Overflakkee

€ 1.050.000
Buurt Ouddorp buitengebied, OuddorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 259m²
259m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek vrijstaand huis in Ouddorp

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1925 ademt rust en ruimte. Met 259 m² woonoppervlak en een perceel van 260 m² is het een royale woning, midden in het buitengebied van Ouddorp. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Goeree-Overflakkee.

Ouddorp buitengebied: stil en groen

De buurt Ouddorp buitengebied is dunbevolkt en rustig. Een bewoner zegt: "Altijd lekker rustig zonder zeurende buren." De beoordeling is gebaseerd op één review. In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de meeste woningen zijn koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, om de hoek. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn twee straten verder. Kinderen gaan naar School Met De Bijbel Koningin Beatrix of Openbare Basisschool De Westhoek, beide op tien minuten lopen. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder weinig voorzieningen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tanis & Akershoek Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 4.054
Woonoppervlakte259m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar1925
BuurtOuddorp buitengebied
WijkOuddorp
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Westerweg 11, Ouddorp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Daniël
03-07-2025
Een stille afgelegen buurt

Altijd lekker rustig zonder zeurende buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp buitengebied

Inwoners1.610
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Westerweg 34
871m
Albert Heijn
Dorpstienden 14
1782m
Jumbo
Molenweg 4
1816m

Scholen

2 binnen 5 km

School Met De Bijbel Koningin Beatrix
Basisonderwijs · 373 leerlingen
1574m
Openbare Basisschool De Westhoek
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1719m

Veelgestelde vragen

Over Westerweg 11, Ouddorp

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Ouddorp buitengebied. De woning is groot (259 m²) en heeft een perceel van 260 m², maar het bouwjaar 1925 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de rust en ruimte van deze locatie zijn uniek.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Bij een woning uit 1925 is het verstandig om zelf een energieadvies aan te vragen. Oude woningen hebben vaak slechte isolatie, wat kan leiden tot hogere stookkosten. Vraag de verkoper naar eventuele isolatiemaatregelen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: School Met De Bijbel Koningin Beatrix (1,6 km) en Openbare Basisschool De Westhoek (1,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, want de dichtstbijzijnde school is 19 km verderop.