Twee-onder-één-kap te koop: Zilvermeeuwlaan 16, Almere
KopenAlmere2-onder-1-kapwoningenZilvermeeuwlaan 16

Zilvermeeuwlaan 16

Vogelhorst Zuid, Almere

€ 980.000
Buurt Vogelhorst Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vogelhorst Zuid

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2020 staat in een rustige, groene buurt van Almere. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 391 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De prijs van €980.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Almere.

Vogelhorst Zuid

De buurt Vogelhorst Zuid is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen en kindvriendelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op vier kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 4,6 kilometer. Basisschool De Verbeelding zit om de hoek, op 461 meter. Ook Basisschool De Pauw is dichtbij, op 515 meter. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LiveStyle Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 980.000
Prijs per m²€ 4.804
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte391m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtVogelhorst Zuid
WijkVogelhorst
GemeenteAlmere

Locatie

Zilvermeeuwlaan 16, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelhorst Zuid

Inwoners1.050
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelhorst Zuid

Woningvoorraad384
Gem. WOZ-waarde€ 676.000
Koopwoningen99%
Huurwoningen1%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
4096m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
4514m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
4614m

Scholen

14 binnen 5 km

De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
461m
Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
515m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
2633m

Veelgestelde vragen

Over Zilvermeeuwlaan 16, Almere

Welk energielabel heeft Zilvermeeuwlaan 16?

De woning aan Zilvermeeuwlaan 16 in Almere heeft energielabel A.

Is €980.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €980.000 ligt in lijn met de gemiddelde verkoopprijs van €1.007.556 voor vergelijkbare woningen in de buurt. De woning is relatief nieuw (2020) en heeft energielabel A, wat de prijs ondersteunt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 7 kilometer van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is laag (274), wat duidt op een landelijke omgeving. Met de auto ben je snel op de grotere wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Verbeelding (461 m) en Basisschool De Pauw (515 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 6,1 km afstand.