Vrijstaande woning te koop: Pauwlaan 17, Almere

Pauwlaan 17

Vogelhorst Zuid, Almere

€ 1.280.000
Buurt Vogelhorst Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Almere

Deze vrijstaande woning aan de Pauwlaan in Almere is een echte blikvanger. Met 228 m² woonoppervlak en een perceel van 886 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 2018 heeft energielabel A, wat betekent dat je energierekening laag blijft. De prijs van €1.280.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Almere.

Vogelhorst Zuid: rustig en groen

De buurt Vogelhorst Zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bijna alle woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel gezinnen en 45-65-jarigen. Het park of plantsoen is om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen.

Het dagelijks leven aan de Pauwlaan

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op vier kilometer afstand, of bij Albert Heijn en Vomar iets verderop. Basisscholen zoals De Verbeelding en Basisschool De Pauw liggen op loopafstand, wat de straat aantrekkelijk maakt voor gezinnen. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen, al liggen die vaak op wat grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LiveStyle Makelaardij o.g. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.280.000
Prijs per m²€ 5.614
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte886m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtVogelhorst Zuid
WijkVogelhorst
GemeenteAlmere

Locatie

Pauwlaan 17, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelhorst Zuid

Inwoners1.050
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelhorst Zuid

Woningvoorraad384
Gem. WOZ-waarde€ 676.000
Koopwoningen99%
Huurwoningen1%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
4030m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
4398m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
4474m

Scholen

17 binnen 5 km

De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
565m
Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
621m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
2499m

Veelgestelde vragen

Over Pauwlaan 17, Almere

Welk energielabel heeft Pauwlaan 17?

De woning aan Pauwlaan 17 in Almere heeft energielabel A.

Is €1.280.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.280.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €1.007.556 in de buurt, maar dat is logisch voor een vrijstaande woning van 228 m² met een groot perceel. De woning is relatief nieuw (2018) en heeft energielabel A, wat de prijs rechtvaardigt. Of het een goede deal is, hangt af van jouw budget en wat je zoekt.

Hoe is de buurt Vogelhorst Zuid om in te wonen?

Vogelhorst Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel parken in de buurt. Het is er veilig (18 misdrijven in de buurt) en er wonen veel gezinnen en 45-65-jarigen. Ideaal voor wie van rust en ruimte houdt.