Twee-onder-één-kap te koop: Zoetevaart 5, Hulst
Onder optie
KopenHulst2-onder-1-kapwoningenZoetevaart 5

Zoetevaart 5

Zoetevaart, Hulst

€ 399.900
Buurt Zoetevaart, HulstBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Zoetevaart 5: een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1930 ademt sfeer en karakter. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 230 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A+++ is uitzonderlijk voor een woning van deze leeftijd, wat duidt op een grondige verduurzaming. De vraagprijs van €399.900 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Hulst.

Buurt Zoetevaart: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Zoetevaart, een rustige woonwijk in Hulst. De buurt telt 1.370 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat: dagelijkse gemakken

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, die om de hoek zit op 89 meter. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool St Willibrordus vind je op 287 meter. De gemeente Hulst biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Witte-Boussen Vastgoed en Verhuur BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 399.900
Prijs per m²€ 3.447
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA+++
BuurtZoetevaart
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Zoetevaart 5, Hulst

Buurt statistieken

Gegevens uit Zoetevaart

Inwoners1.370
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
89m
Aldi
Stationsplein 13
421m
Jumbo
Stationsplein 22H
449m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
287m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
966m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
1097m

Veelgestelde vragen

Over Zoetevaart 5, Hulst

Welk energielabel heeft Zoetevaart 5?

De woning aan Zoetevaart 5 in Hulst heeft energielabel A+++.

Is €399.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €399.900 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Hulst. De woning heeft een oppervlakte van 116 m², een perceel van 230 m² en een energielabel A+++, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage energiekosten, mede dankzij goede isolatie en duurzame installaties zoals zonnepanelen of een warmtepomp. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 47,4 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. Hulst is echter goed bereikbaar via de weg.