Vrijstaande woning te koop: Ald Tún 8, Easternijtsjerk

Ald Tún 8

Oosternijkerk, Noardeast-Fryslân

€ 450.000
Buurt Oosternijkerk, EasternijtsjerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 201m²
201m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan Ald Tún 8 in Easternijtsjerk ademt de rust van het Friese platteland. Het huis uit 1936 heeft een flinke oppervlakte van 201 m² en staat op een ruim perceel van 622 m². De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Noardeast-Fryslân van deze omvang.

De buurt Oosternijkerk

De woning ligt in de buurt Oosternijkerk, een dorp met ongeveer 810 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving waar veel gezinnen wonen. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de SPAR en Poiesz zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool Wrâldwizer, die om de hoek zit. Andere basisscholen in de buurt zijn 'De Griffel' en 'De Rank', beide op een paar kilometer afstand. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt een landelijke woonomgeving met voorzieningen op rijafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roos Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 2.239
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte622m²
Bouwjaar1936
EnergielabelG
BuurtOosternijkerk
WijkOosternijkerk - Noordwest
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Ald Tún 8, Easternijtsjerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosternijkerk

Inwoners810
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Buorfinne 1
4798m
SPAR
Oudbuurt 21-23
5970m
Poiesz
De Houtduif 1
6399m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Wrâldwizer
Basisonderwijs · 118 leerlingen
163m
Skoalle mei de Bibel 'De Griffel'
Basisonderwijs · 69 leerlingen
2282m
Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 86 leerlingen
2313m

Veelgestelde vragen

Over Ald Tún 8, Easternijtsjerk

Welk energielabel heeft Ald Tún 8?

De woning aan Ald Tún 8 in Easternijtsjerk heeft energielabel G.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 201 m² met een perceel van 622 m² in Easternijtsjerk. Het energielabel G betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat de prijs in lijn ligt met wat gebruikelijk is.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1936 en heeft energielabel G, wat duidt op een slechte isolatie. De oppervlakte van 201 m² biedt veel ruimte, maar het onderhoudsniveau is niet bekend.

Hoe is het leven in Easternijtsjerk?

Easternijtsjerk is een rustig dorp in Noardeast-Fryslân met ongeveer 810 inwoners. De buurt Oosternijkerk is groen en gezinsvriendelijk. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.