Vrijstaande woning te koop: Anker 39, Klazienaveen
Verkocht onder voorbehoud

Anker 39

Klazienaveen-Zuid, Emmen

€ 595.000
Buurt Klazienaveen-Zuid, KlazienaveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 233m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Klazienaveen

Deze vrijstaande woning aan de Anker 39 in Klazienaveen ademt ruimte en rust. Met 233 m² woonoppervlak en een perceel van 732 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1986. De vraagprijs van €595.000 ligt aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €394.725, maar de woning is ook aanzienlijk groter dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Emmen.

Klazienaveen-Zuid: een rustige, groene buurt

De woning staat in buurt Klazienaveen-Zuid, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,94. Een bewoner zegt: "Geweldig genietbare woonplaats." Een ander: "Ik vind het fijn hoe ik hier kan leven en hoe ik met alle buren om kan schieten. Opzich is het geen hechte buurt maar iedereen respecteert elkaar en helpt." De buurt is niet heel stedelijk (omgevingsadressendichtheid 914), wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek ligt op 581 meter. Ook Boni, Lidl, Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Sint-Henricusschool (619 m) of De Kap (659 m) voor basisonderwijs, en het Esdal College (760 m) biedt voortgezet onderwijs. Het park of plantsoen is op 400 meter. De gemeente Emmen biedt verder alle voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Uni Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 2.554
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte732m²
Bouwjaar1986
EnergielabelC
BuurtKlazienaveen-Zuid
WijkKlazienaveen
GemeenteEmmen

Locatie

Anker 39, Klazienaveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.5
Amber gremmer
08-01-2026
Geweldig genietbare woonplaats

Geweldig genietbare woonplaats

8.4
Mellisa
26-08-2024
Enorm tevreden met mijn omgeving en hoe anderen daarmee kmgaan.

Ik vind het fijn hoe ik hier kan leven en hoe ik met alle buren om kan schieten. Opzich is het geen hechte buurt maar iedereen respecteert elkaar en helpt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klazienaveen-Zuid

Inwoners5.940
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Klazienaveen-Zuid

Woningvoorraad2.772
Gem. WOZ-waarde€ 225.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Pastoor Jongeriusstraat 21
581m
Boni
Langestraat 148
689m
Lidl
Langestraat 149
693m

Scholen

11 binnen 5 km

Sint-Henricusschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
619m
De Kap
Basisonderwijs · 109 leerlingen
659m
Esdal College Locatie Klazienaveen
Voortgezet onderwijs · 454 leerlingen
760m

Veelgestelde vragen

Over Anker 39, Klazienaveen

Welk energielabel heeft Anker 39?

De woning aan Anker 39 in Klazienaveen heeft energielabel C.

Is de prijs van €595.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 51% boven het buurtgemiddelde van €394.725, maar de woning is met 233 m² ook 68% groter dan het gemiddelde van 139 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.943, wat voor deze woning neerkomt op €2.553 per m². Dat is relatief gunstig. De prijs is dus aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte en het perceel niet onredelijk.

Hoe is de buurt Klazienaveen-Zuid om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,94. Ze waarderen de rust en de onderlinge respectvolle omgang. Het is geen hechte buurt, maar men helpt elkaar. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Met een omgevingsadressendichtheid van 914 is het niet heel stedelijk, wat bijdraagt aan een rustige woonomgeving.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen een kilometer vind je meerdere basisscholen: Sint-Henricusschool (619 m), De Kap (659 m) en OBS Klazienaveen (883 m). Voor voortgezet onderwijs is Esdal College Locatie Klazienaveen op 760 meter. Er zijn in totaal 11 scholen binnen 5 km.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn vijf supermarkten op loopafstand: PLUS (581 m), Boni (689 m), Lidl (693 m), Aldi (774 m) en Jumbo (843 m). Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een woning uit 1986. In de buurt heeft 31,8% van de woningen label C. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze grootte.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,8 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de auto of bus.