Vrijstaande woning te koop: Anna Maria van Schuurmanlaan 4, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortVrijstaande woningenAnna Maria van Schuurmanlaan 4

Anna Maria van Schuurmanlaan 4

Staatsliedenbuurt-West, Amersfoort

€ 1.125.000
Buurt Staatsliedenbuurt-West, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 201m²
90% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Amersfoort

Deze vrijstaande woning aan de Anna Maria van Schuurmanlaan 4 ademt ruimte en rust. Met 201 m² woonoppervlak op een perceel van 780 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1961 heeft een energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de schaarste van dit type woning in de buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort.

De buurt: Staatsliedenbuurt-West

De buurt Staatsliedenbuurt-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Uitstekend wonen", een 8,0. De buurt telt ruim 1.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De woningmarkt is krap: er staan nu 3 koopwoningen te koop, waarvan dit de duurste is.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, of de Jumbo om de hoek. Kinderdagverblijf en basisschool zijn op loopafstand: Montessori Basisschool Pallas Athene op tien minuten lopen, en het voortgezet onderwijs zoals Het Nieuwe Eemland op vijf minuten. Het station is op twaalf minuten lopen. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 5.597
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar1961
EnergielabelF
BuurtStaatsliedenbuurt-West
WijkDe Berg-Noord
GemeenteAmersfoort

Locatie

Anna Maria van Schuurmanlaan 4, Amersfoort

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Annetje
10-08-2025
Prima

Uitstekend wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Staatsliedenbuurt-West

Inwoners1.115
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Staatsliedenbuurt-West

Woningvoorraad502
Gem. WOZ-waarde€ 753.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

30 binnen 5 km

AH to go
Piet Mondriaanplein 9
1507m
Albert Heijn
Noordewierweg 113
1684m
Jumbo
Leusderweg 152
1764m

Scholen

66 binnen 5 km

Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
539m
Montessori Basisschool Pallas Athene
Basisonderwijs · 294 leerlingen
871m
Joh van Oldenbarnevelt Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 890 leerlingen
983m

Veelgestelde vragen

Over Anna Maria van Schuurmanlaan 4, Amersfoort

Welk energielabel heeft Anna Maria van Schuurmanlaan 4?

De woning aan Anna Maria van Schuurmanlaan 4 in Amersfoort heeft energielabel F.

Is de prijs van €1.125.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 93% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€583.000). Het is de duurste van de 3 koopwoningen die nu te koop staan. De woning is echter ook 90% groter dan het buurtgemiddelde (201 m² vs 106 m²). Of de prijs reëel is, hangt af van de waarde die je hecht aan de extra ruimte en het perceel.

Wat betekent energielabel F voor de maandlasten?