Vrijstaande woning te koop: Antoon Hubbenstraat 29, Kerkrade
KopenKerkradeVrijstaande woningenAntoon Hubbenstraat 29

Antoon Hubbenstraat 29

Chevremont, Kerkrade

€ 635.000
Buurt Chevremont, KerkradeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 215m²
38% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Chevremont

Deze vrijstaande woning aan de Antoon Hubbenstraat in Kerkrade ademt rust en ruimte. Met 215 m² woonoppervlak op een perceel van 444 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €635.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Kerkrade, dan zie je dat dit een flink huis is.

Chevremont: groen en rustig

Chevremont is een groene, rustige buurt in Kerkrade-Noord. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Ik woon in een mooie omgeving in het mooie limburg. Veel natuur mooie omgeving rustig wonen." De buurt telt zo'n 3000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Chevremont heeft een gemiddeld inkomen en veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Basisschool De Blokkenberg zit om de hoek, en het voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Kerkrade biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 2.953
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte444m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtChevremont
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

Antoon Hubbenstraat 29, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.6
Erdina
21-08-2025
Ik woon in een mooie omgeving in het mooie limburg

Veel natuur mooie omgeving rustig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Chevremont

Inwoners3.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Chevremont

Woningvoorraad1.637
Gem. WOZ-waarde€ 180.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
1107m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1654m
Jumbo
Portbeemden 1
1836m

Scholen

30 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
231m
Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1369m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
1398m

Veelgestelde vragen

Over Antoon Hubbenstraat 29, Kerkrade

Welk energielabel heeft Antoon Hubbenstraat 29?

De woning aan Antoon Hubbenstraat 29 in Kerkrade heeft energielabel A.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 87% boven de gemiddelde vraagprijs in Chevremont (€340.344), maar dat komt doordat deze woning met 215 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 156 m². De prijs per m² is ongeveer €2.953, terwijl het buurtgemiddelde €2.406 per m² is. Het is een royale vrijstaande woning met energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Chevremont om in te wonen?

Chevremont is een rustige, groene buurt met veel natuur. Bewoners waarderen de rust en de mooie omgeving. De buurt heeft een mix van leeftijden, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. In de buurt heeft slechts 16,7% van de koopwoningen label A, dus dit is een pluspunt.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 215 m² en een perceel van 444 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (156 m²). Het bouwjaar is 1994, dus de woning is relatief modern.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Blokkenberg zit op 231 meter, Basisschool Sint Ursula op 1,4 km. Voor voortgezet onderwijs is Het Martin Buber op 1,4 km en het Beroepscollege Parkstad Limburg op 1,7 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Heerlen, Maastricht en verder reizen.

Damen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Damen Makelaardij
damen-og.nl