Vrijstaande woning te koop: Arnhemseweg 600, Beekbergen
17 uur geleden ontdekt
KopenApeldoornVrijstaande woningenArnhemseweg 600

Arnhemseweg 600

Bosgebied Beekbergen-West, Apeldoorn

€ 899.000
Buurt Bosgebied Beekbergen-West, BeekbergenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Deze vrijstaande woning aan de Arnhemseweg in Beekbergen ligt midden in het groen, met een enorm perceel van 4267 m². Het huis uit 1932 heeft een woonoppervlak van 166 m² en energielabel E. De vraagprijs van € 899.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Beekbergen-West

De buurt Bosgebied Beekbergen-West is een rustige, bosrijke omgeving met veel eengezinswoningen. Van de 141 woningen is 94% een eengezinswoning en 79% is koop. De bewoners zijn vaak wat ouder: de grootste groep is tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene woonwijk. Lees meer over de buurt Bosgebied Beekbergen-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen (868 m). Ook de basisschool Openbare basisschool / IKC Beekbergen zit om de hoek, op dezelfde afstand. Andere scholen in de buurt zijn PCBO Prinses Juliana (2,2 km) en Openbare Basisschool Oosterhuizen (3,3 km). Het treinstation ligt op 7,5 km afstand, dus je bent vooral op de auto aangewezen. Ontdek wat de gemeente Apeldoorn te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gert-Jan Scholten Makelaardij en Hypotheken.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 5.416
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte4267m²
Bouwjaar1932
EnergielabelE
BuurtBosgebied Beekbergen-West
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Arnhemseweg 600, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-West

Inwoners415
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
868m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4041m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4127m

Scholen

12 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
868m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2150m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3283m

Veelgestelde vragen

Over Arnhemseweg 600, Beekbergen

Welk energielabel heeft Arnhemseweg 600?

De woning aan Arnhemseweg 600 in Beekbergen heeft energielabel E.

Is € 899.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 899.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Beekbergen met een perceel van 4267 m². Het huis heeft 166 m² woonoppervlak en bouwjaar 1932, met energielabel E. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en locatie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwbouwwoningen (label A of B). Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een goed geïsoleerd huis.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 4267 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt veel mogelijkheden voor een tuin, moestuin, speelplek of zelfs een bijgebouw, mits de bestemmingsplanregels dat toestaan.