Vrijstaande woning te koop: Benedendorpsstraat 20, Zeddam
Verkocht onder voorbehoud
KopenMontferlandVrijstaande woningenBenedendorpsstraat 20

Benedendorpsstraat 20

Zeddam, Montferland

€ 290.000
Buurt Zeddam, ZeddamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zeddam

Deze vrijstaande woning aan de Benedendorpsstraat 20 ademt een sfeer van rust en ruimte. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 367 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €290.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Montferland.

Buurt Zeddam

Zeddam is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 9,0 en zegt: "De beste". De buurt Zeddam telt 2.540 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig, met een lage stedelijkheid.

Leven in de straat

De Coop ligt om de hoek, op twee minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver. De Roncalli Basisschool is ook vlakbij, op loopafstand. Andere scholen zoals Basisschool De Boomgaard en Pastoor Galamaschool zijn wat verder weg, maar goed bereikbaar. De gemeente Montferland biedt een landelijke omgeving met voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Egging Advies / Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 1.629
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte367m²
Bouwjaar1953
EnergielabelA++
BuurtZeddam
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Benedendorpsstraat 20, Zeddam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Rv
14-09-2024
De beste

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeddam

Inwoners2.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Gerrit Varwijkplein 34
139m
PLUS
Plantsoensingel Midden 2
3243m
Aldi
Molenpoortstraat 16
3277m

Scholen

7 binnen 5 km

Roncalli Basisschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
324m
Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
2377m
Pastoor Galamaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
2769m

Veelgestelde vragen

Over Benedendorpsstraat 20, Zeddam

Welk energielabel heeft Benedendorpsstraat 20?

De woning aan Benedendorpsstraat 20 in Zeddam heeft energielabel A++.

Is €290.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de prijs van €290.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 178 m² in Zeddam. Het energielabel A++ is een groot pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit bedrag.

Hoe is het energielabel A++ tot stand gekomen?

Het energielabel A++ is officieel vastgesteld. Dit label geeft aan dat de woning zeer energiezuinig is, met uitstekende isolatie en mogelijk duurzame installaties zoals zonnepanelen of een warmtepomp.

Wat is de ligging van de woning in Zeddam?

De woning staat in het dorp Zeddam, in de gemeente Montferland. Het is een rustige omgeving met veel groen. De Coop-supermarkt is op 139 meter afstand, dus boodschappen zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 7,5 km, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of bus.