Vrijstaande woning te koop: Bergse Linker Rottekade 200, Rotterdam
KopenRotterdamVrijstaande woningenBergse Linker Rottekade 200

Bergse Linker Rottekade 200

Terbregge, Rotterdam

€ 3.199.000
Buurt Terbregge, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 371m²
371m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning aan de Bergse Linker Rottekade in Rotterdam ademt ruimte en rust. Met 371 m² woonoppervlak en een perceel van 515 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ maakt de woning bovendien zeer zuinig. De vraagprijs van €3.199.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Rotterdam.

Terbregge: een groene, rustige buurt

Terbregge is een rustige, groene buurt in Rotterdam. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,01. Een bewoner zegt: "Het is een leuke buurt en ik heb best wel veel vriendinnen hier." Een ander: "Ik woon hier nog niet zo heel lang maar heb het wel al een paar jaartjes heel erg naar mijn zin. De buren zijn gezellig." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten? Bekijk de buurt Terbregge.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op loopafstand. Ook PLUS en AH XL zijn om de hoek. Kindcentrum De Heijberg is twee straten verder, en basisscholen Jacob Maris en Hildegaert Kindcentrum zijn op tien minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.199.000
Prijs per m²€ 8.623
Woonoppervlakte371m²
Perceeloppervlakte515m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA+
BuurtTerbregge
WijkHillegersberg-Schiebroek
GemeenteRotterdam

Locatie

Bergse Linker Rottekade 200, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Helena
04-05-2025
Top

Het is een leuke buurt en ik heb best wel veel vriendinnen hier

7.6
D.N.B.
27-05-2024
Een prettige leefomgeving

Ik woon hier nog niet zo heel lang maar heb het wel al een paar jaartjes heel erg naar mijn zin. De buren zijn gezellig het is qua bereikbaarheid goed te doen

Buurt statistieken

Gegevens uit Terbregge

Inwoners3.375
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

78 binnen 5 km

SPAR express
Molenlaan Noord 333
901m
SPAR express
Molenlaan Zuid 333
901m
PLUS
Van Beethovensingel 4
1012m

Scholen

153 binnen 5 km

Kindcentrum De Heijberg
Basisonderwijs · 303 leerlingen
692m
Jacob Maris
Basisonderwijs · 192 leerlingen
974m
Hildegaert Kindcentrum
Basisonderwijs · 380 leerlingen
1018m

Veelgestelde vragen

Over Bergse Linker Rottekade 200, Rotterdam

Welk energielabel heeft Bergse Linker Rottekade 200?

De woning aan Bergse Linker Rottekade 200 in Rotterdam heeft energielabel A+.

Is €3.199.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.199.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 371 m² met energielabel A+ in een rustige, groene buurt als Terbregge. Vergelijkbare woningen in Rotterdam met dit formaat en energielabel worden vaak in deze prijsklasse aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?