Vrijstaande woning te koop: Blekersweg 15, Epe
KopenEpeVrijstaande woningenBlekersweg 15

Blekersweg 15

Buitengebied Epe West, Epe

€ 1.595.000
Buurt Buitengebied Epe West, EpeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 404m²
404m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Epe

Deze vrijstaande woning aan de Blekersweg 15 ligt in het buitengebied van Epe, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 404 m² en een perceel van maar liefst 23.317 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 2000 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Epe voor vergelijkbare opties.

Buitengebied Epe West

De buurt Buitengebied Epe West is een landelijke omgeving met veel groen en rust. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "-" (de review is helaas niet ingevuld). De buurt telt zo'n 900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je zo'n twee kilometer verderop in Epe, waar je Jumbo, Aldi en Albert Heijn vindt. De K Norel-School (basisonderwijs) ligt op loopafstand, op 817 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij RSG N.O. Veluwe op 1,5 kilometer. Het centrum van Epe is met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Epe biedt een fijne mix van voorzieningen en natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 3.948
Woonoppervlakte404m²
Perceeloppervlakte23317m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtBuitengebied Epe West
WijkEpe
GemeenteEpe

Locatie

Blekersweg 15, Epe

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Pauline
18-07-2025
Epe

-

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Epe West

Inwoners900
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Gruttersplein 15
1742m
Aldi
Ratelplein 2a
1766m
Albert Heijn
Sint Martinusplein 8
1833m

Scholen

13 binnen 5 km

K Norel-School
Basisonderwijs · 135 leerlingen
817m
Basisschool De Expeditie
Basisonderwijs · 42 leerlingen
1037m
RSG N.O. Veluwe
Voortgezet onderwijs · 969 leerlingen
1455m

Veelgestelde vragen

Over Blekersweg 15, Epe

Welk energielabel heeft Blekersweg 15?

De woning aan Blekersweg 15 in Epe heeft energielabel A.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (404 m²) en het enorme perceel (23.317 m²) is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Epe. Het energielabel A maakt de woning bovendien zuinig in gebruik.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Epe, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste voorzieningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,6 km afstand.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2000?

Een woning uit 2000 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere woningen. Het energielabel A wijst op goede isolatie en zuinige installaties. Het grote perceel vraagt wel om regelmatig tuinonderhoud.