Bovensteweg 28A

Mook, Mook en Middelaar

€ 1.795.000
Buurt Mook, MookBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 399m²
399m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Mook

Deze vrijstaande woning uit 2020 straalt rust en ruimte uit. Met 399 m² woonoppervlak en een perceel van 1400 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Mook en Middelaar.

Buurt Mook

Mook is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Goede dorpsgemeenschap.' De buurt telt zo'n 2970 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, groene omgeving. Bekijk ook de gemeente Mook en Middelaar voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, om de hoek. Ook de SPAR is twee straten verder. Basisschool de Maaskei zit naast de deur, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Kandinsky Molenhoek of Merletcollege Cuijk, beide op tien minuten fietsen. Het treinstation is op vijf minuten rijden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via InBeeld Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 4.499
Woonoppervlakte399m²
Perceeloppervlakte1400m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtMook
WijkMook
GemeenteMook en Middelaar

Locatie

Bovensteweg 28A, Mook

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Han Hunsche
23-01-2026
Buurt met goede sociale contacten.

Goede dorpsgemeenschap.

Buurt statistieken

Gegevens uit Mook

Inwoners2.970
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

PLUS
Prinses Beatrixstraat 13
593m
SPAR
Prinsenweg 13
1369m
Lidl
Dukatendreef 27
2166m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool de Maaskei
Basisonderwijs · 134 leerlingen
569m
Basisschool De Grote Lier
Basisonderwijs · 242 leerlingen
1548m
Openbare basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 274 leerlingen
1740m

Veelgestelde vragen

Over Bovensteweg 28A, Mook

Welk energielabel heeft Bovensteweg 28A?

De woning aan Bovensteweg 28A in Mook heeft energielabel A+++.

Is €1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2020 met 399 m² woonoppervlak en een perceel van 1400 m² in Mook. Het energielabel A+++ maakt de woning zeer zuinig, wat een pluspunt is. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de sociale sfeer in de buurt?

Op basis van één beoordeling wordt de buurt gewaardeerd met een 9,14. Een bewoner noemt het een 'goede dorpsgemeenschap'. Mook heeft een hechte gemeenschap met veel sociale contacten. Het is een rustige, groene omgeving waar bewoners elkaar kennen.