Spijkerweg 7

Molenhoek, Mook en Middelaar

€ 1.475.000
Buurt Molenhoek, MolenhoekBuurt
Ruim woonoppervlak van 264m²
47% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale woning aan het water

Aan de Spijkerweg in Molenhoek staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1976, met een vrij uitzicht en een ligging aan vaarwater. Met een vraagprijs van €1.475.000 is dit de duurste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, en de prijs ligt 53% boven het buurtgemiddelde van €961.667. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Mook en Middelaar worden gemiddeld voor een ander bedrag aangeboden.

Ruimte in alle richtingen

De woning telt tien kamers, waarvan zeven slaapkamers, en drie badkamers verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 1.042 m³. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 264 m², terwijl de makelaar 336 m² opgeeft. Het perceel is volgens de BAG 1.740 m², maar de makelaar noemt 3.131 m². De woning heeft een tuin rondom, een balkon, dubbel glas en een cv-ketel. Het energielabel is C.

Leven in Molenhoek

Molenhoek telt ruim 3.700 inwoners, waarvan 28% 65 jaar of ouder is. De buurt Molenhoek heeft een dorps karakter, en bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 9,1. Een bewoner zegt: "Goede dorpsgemeenschap." Het is een rustige omgeving, met relatief veel eengezinswoningen en koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen doe je bij de SPAR op ongeveer een kilometer afstand, of bij de PLUS op anderhalve kilometer. Basisschool De Grote Lier ligt op 1,2 kilometer, en de huisartsenpraktijk in Molenhoek op ongeveer een kilometer. De bushalte Molenhoek, Rijksweg is op 600 meter met lijnen 383, 483, 683 en 813. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 1,1 kilometer. De gemeente Mook en Middelaar heeft verder voorzieningen zoals een bibliotheek op 2,6 kilometer. De risico-indicaties op adresniveau zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting door wegverkeer is 45 dB, door spoorverkeer 47 dB en door vliegverkeer 37 dB, allemaal niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, maar de bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is nu verhoogd en in 2050 gemiddeld; wateroverlast bij hevige regen is laag.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Hestia makelaars & taxateurs.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds4 mei 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 5.587

Energie

EnergielabelC
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte336 m²
ObjectoppervlakteKadaster264 m²
Perceeloppervlakte1.740 m²
Inhoud1.042 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers10
Slaapkamers7
Badkamers3
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwjaar1976
Type omgevingAan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinTuin rondom
BalkonBalkon aanwezig

Ligging

WijkMook

Veelgestelde vragen

Over Spijkerweg 7, Molenhoek

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €1.475.000. Dat is 53% boven de gemiddelde vraagprijs van €961.667 in de buurt, en het is de duurste van de drie koopwoningen die nu te koop staan. De prijs per vierkante meter is €4.390, gebaseerd op de makelaar-opgave van 336 m².

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft tien kamers, waarvan zeven slaapkamers, en drie badkamers. Er zijn drie woonlagen. De inhoud is 1.042 m³. De woonoppervlakte is volgens de BAG 264 m², maar de makelaar geeft 336 m² op. Het perceel is volgens de BAG 1.740 m², terwijl de makelaar 3.131 m² noemt.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is laag, maar de bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. In dit postcodegebied is 30% van de panden gebouwd vóór 1970, wat relevant kan zijn voor de fundering.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt van Spijkerweg 7?

De SPAR ligt op ongeveer een kilometer, de PLUS op 1,5 kilometer. Basisschool De Grote Lier is op 1,2 kilometer, en de huisartsenpraktijk in Molenhoek op ongeveer een kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Molenhoek, Rijksweg op 600 meter, met lijnen 383, 483, 683 en 813. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 1,1 kilometer.

Hoe is de buurt Molenhoek om in te wonen?

Molenhoek heeft ruim 3.700 inwoners, waarvan 28% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 9,1. Een bewoner zegt: "Goede dorpsgemeenschap." Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen en koopwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is een gemiddeld label, maar het zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. De woning heeft volgens de makelaar dubbel glas en een cv-ketel. De stookkosten hangen af van je verbruik en de energieprijzen, maar met label C kun je een redelijk energieverbruik verwachten.

Is er een tuin of buitenruimte bij deze woning?

Ja, de woning heeft een tuin rondom en een balkon. Het perceel is volgens de BAG 1.740 m², maar de makelaar geeft 3.131 m² op. De ligging is aan een rustige weg, aan vaarwater en in een woonwijk, met vrij uitzicht.