Vrijstaande woning te koop: Bredaschedijk 2, Zevenbergschen Hoek (Gem. Moerdijk)
KopenMoerdijkVrijstaande woningenBredaschedijk 2

Bredaschedijk 2

Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek, Moerdijk

€ 1.150.000
Buurt Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek, Zevenbergschen Hoek (Gem. Moerdijk)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 816m²
816m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1924 staat op een groot perceel midden in het buitengebied van Zevenbergschen Hoek. Met 816 m² woonoppervlak en een perceel van 9660 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning heeft energielabel B, wat voor een huis van deze leeftijd bijzonder zuinig is. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit een scherpe prijs voor een woning met zoveel ruimte en karakter. Bekijk ook de vrijstaande woningen in Moerdijk voor vergelijkbare opties.

De buurt: rust en ruimte

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek, een landelijk gebied met 325 inwoners. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. De omgeving is rustig en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op 3,3 km afstand, of bij de SPAR express op 4,4 km. De dichtstbijzijnde basisschool is interconfessionele basisschool De Klaverhoek op 3,3 km, en IBS De Grienden op 3,4 km. Het treinstation ligt op 3,3 km, dus ook zonder auto ben je goed verbonden. De gemeente Moerdijk biedt een fijne mix van landelijk wonen en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wensen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 1.409
Woonoppervlakte816m²
Perceeloppervlakte9660m²
Bouwjaar1924
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Zevenbergschen Hoek
WijkZevenbergschen Hoek
GemeenteMoerdijk

Locatie

Bredaschedijk 2, Zevenbergschen Hoek (Gem. Moerdijk)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek

Inwoners325
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Pastoor van Hooijdonklaan 3
3267m
SPAR express
Zuidelijke randweg 6
4425m
Aldi
De Donk 12-14
6303m

Scholen

2 binnen 5 km

interconfessionele basisschool De Klaverhoek
Basisonderwijs · 57 leerlingen
3280m
IBS De Grienden
Basisonderwijs · 226 leerlingen
3436m

Veelgestelde vragen

Over Bredaschedijk 2, Zevenbergschen Hoek (Gem. Moerdijk)

Welk energielabel heeft Bredaschedijk 2?

De woning aan Bredaschedijk 2 in Zevenbergschen Hoek (Gem. Moerdijk) heeft energielabel B.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met 816 m² woonoppervlak en een perceel van 9660 m² in deze regio. Het energielabel B is gunstig voor een woning uit 1924, wat de stookkosten relatief laag houdt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte, rust en karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Zevenbergschen Hoek, op 3,3 km van het treinstation. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,3 km, dus een auto is handig voor dagelijkse boodschappen. De omgeving is rustig en landelijk, met voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.