Vrijstaande woning te koop: Breedenbroekseweg 3, Voorst (Gem. Oude Ijsselstreek)
Verkocht onder voorbehoud
KopenOude IJsselstreekVrijstaande woningenBreedenbroekseweg 3

Breedenbroekseweg 3

Verspreide huizen Voorst, Oude IJsselstreek

€ 1.375.000
Buurt Verspreide huizen Voorst, Voorst (Gem. Oude Ijsselstreek)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 377m²
377m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorme tuin

Dit vrijstaande huis uit 1947 staat op een ruim perceel van maar liefst 6715 m². De woning is 377 m² groot en heeft energielabel A++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs is € 1.375.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek is dat aan de hoge kant, maar het perceel is uitzonderlijk groot.

De buurt Verspreide huizen Voorst

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Voorst, een rustig buitengebied met 325 inwoners. De meeste huishoudens zijn gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 3,2 km afstand, of de Jumbo op 3,6 km. Basissch De Borckeshof is de dichtstbijzijnde school, op 1,9 km. De gemeente Oude IJsselstreek biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,3 km en een park op 2,7 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vredegoor Lanting Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 3.647
Woonoppervlakte377m²
Perceeloppervlakte6715m²
Bouwjaar1947
EnergielabelA++
BuurtVerspreide huizen Voorst
WijkOverig Gendringen
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Breedenbroekseweg 3, Voorst (Gem. Oude Ijsselstreek)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Voorst

Inwoners325
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Hogestraat 69
3216m
Jumbo
Heelweg 73
3642m
Coop
Grotestraat 42
4711m

Scholen

9 binnen 5 km

Basissch De Borckeshof
Basisonderwijs · 46 leerlingen
1941m
Basisschool Sint Liborius
Basisonderwijs · 171 leerlingen
2834m
IKC de Bosmark
Basisonderwijs · 359 leerlingen
3623m

Veelgestelde vragen

Over Breedenbroekseweg 3, Voorst (Gem. Oude Ijsselstreek)

Welk energielabel heeft Breedenbroekseweg 3?

De woning aan Breedenbroekseweg 3 in Voorst (Gem. Oude Ijsselstreek) heeft energielabel A++.

Is € 1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar het perceel van 6715 m² is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in dit gebied. Vergelijkbare woningen in de regio hebben vaak kleinere percelen. Het energielabel A++ is ook een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: een zeer energiezuinige woning met veel grond.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Voorst. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,7 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 85, wat betekent dat het er rustig en landelijk is.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1947?