Vrijstaande woning te koop: Burgemeester Ketelaarstraat 1, Warmond
KopenTeylingenVrijstaande woningenBurgemeester Ketelaarstraat 1

Burgemeester Ketelaarstraat 1

Middelbuurt, Teylingen

€ 4.950.000
Buurt Middelbuurt, WarmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 445m²
445m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal vrijstaand huis in Warmond

Dit is een bijzondere kans: een vrijstaande woning uit 1707, gelegen in het hart van Warmond. Met 445 m² woonoppervlak en een perceel van 1955 m² ademt het pand historie en ruimte. De vraagprijs van €4.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke karakter. Vergelijk het met andere vrijstaande woningen in Teylingen.

De buurt: Middelbuurt

Middelbuurt is een rustige, groene wijk in Warmond. De buurt telt zo'n 1890 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. De buurt Middelbuurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 500 meter. Basisschool De Buitenplaats is twee straten verder. Voor de middelbare school fiets je naar Oegstgeest of Leiden. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sotheby's Realty Makelaars Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.950.000
Prijs per m²€ 11.124
Woonoppervlakte445m²
Perceeloppervlakte1955m²
Bouwjaar1707
EnergielabelE
BuurtMiddelbuurt
WijkWarmond
GemeenteTeylingen

Locatie

Burgemeester Ketelaarstraat 1, Warmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelbuurt

Inwoners1.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Middelbuurt

Woningvoorraad888
Gem. WOZ-waarde€ 604.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 2
502m
Dirk
Wasbeekerlaan 63
1968m
Lidl
Boerhaaveplein 3-7
2298m

Scholen

75 binnen 5 km

Basisschool De Buitenplaats
Basisonderwijs · 254 leerlingen
336m
De Burcht
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
1407m
Daltonschool Oegstgeest
Basisonderwijs · 177 leerlingen
2104m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Ketelaarstraat 1, Warmond

Welk energielabel heeft Burgemeester Ketelaarstraat 1?

De woning aan Burgemeester Ketelaarstraat 1 in Warmond heeft energielabel E.

Is €4.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij een vrijstaande woning uit 1707 met 445 m² woonoppervlak en een groot perceel. In de buurt zijn recent zeven koopwoningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €993.571, maar die zijn niet te vergelijken met dit monumentale pand. De prijs is marktconform voor dit type woning in deze regio.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan moderne nieuwbouw. Je kunt hogere stookkosten verwachten. Het is goed om te weten dat alle verkochte woningen in de buurt energielabel C hadden, maar dit pand is ouder en heeft een ander label.