Vrijstaande woning te koop: Melmansdam 10, Warmond

Melmansdam 10

Middelbuurt, Teylingen

€ 3.375.000
Buurt Middelbuurt, WarmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 345m²
345m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure in Warmond

Deze vrijstaande woning aan de Melmansdam 10 in Warmond ademt ruimte en rust. Met 345 m² woonoppervlak op een perceel van 1245 m² is er volop plek voor een gezin of wie van royale vertrekken houdt. Het bouwjaar 1962 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar de prijs van €3.375.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere vrijstaande woningen in Teylingen.

De buurt: Middelbuurt

Middelbuurt is een rustige, groene wijk in Warmond met veel eengezinswoningen (82% van de woningvoorraad). De buurt telt 1890 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. CBS-cijfers laten een doorsnee inkomen zien. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus een beeld van de sfeer ontbreekt. De buurt Middelbuurt staat bekend om zijn ruime opzet.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 356 meter. Ook een Dirk en Lidl zijn binnen fietsafstand. De gemeente Teylingen biedt verder goede voorzieningen, zoals een park op 200 meter en een restaurant op 200 meter.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VERRA Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.375.000
Prijs per m²€ 9.783
Woonoppervlakte345m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar1962
EnergielabelF
BuurtMiddelbuurt
WijkWarmond
GemeenteTeylingen

Locatie

Melmansdam 10, Warmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelbuurt

Inwoners1.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Middelbuurt

Woningvoorraad888
Gem. WOZ-waarde€ 604.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 2
356m
Dirk
Wasbeekerlaan 63
2157m
Lidl
Boerhaaveplein 3-7
2181m

Scholen

78 binnen 5 km

Basisschool De Buitenplaats
Basisonderwijs · 254 leerlingen
340m
De Burcht
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
1449m
OBS Kwintijn
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1931m

Veelgestelde vragen

Over Melmansdam 10, Warmond

Welk energielabel heeft Melmansdam 10?

De woning aan Melmansdam 10 in Warmond heeft energielabel F.

Is €3.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.375.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€993.571), maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 7 verkochte woningen. Het gaat hier om een zeer ruime vrijstaande woning van 345 m² op een groot perceel, wat de prijs verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Warmond?

Warmond ligt in de gemeente Teylingen, met een treinstation op 2,7 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 731, wat duidt op een matig stedelijk gebied. De buurt is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Buitenplaats zit op 340 meter, en OBS Kwintijn en R.K. Basisschool de Tweemaster op ongeveer 1,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oegstgeest of Leiden, op 2,5 km.