Vrijstaande woning te koop: Jan Steenlaan 19, Warmond
KopenTeylingenVrijstaande woningenJan Steenlaan 19

Jan Steenlaan 19

Middelbuurt, Teylingen

€ 6.350.000
Buurt Middelbuurt, WarmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 594m²
594m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Jan Steenlaan in Warmond ademt ruimte en rust. Met 594 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3175 m² is dit een plek waar je echt tot jezelf komt. Het huis uit 2003 is gebouwd met oog voor kwaliteit en heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €6.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve aanbod van vrijstaande woningen in Teylingen.

De buurt: Middelbuurt

Middelbuurt is een rustige, groene wijk in Warmond. De buurt telt zo'n 1890 inwoners en kent een mix van huishoudens: veel ouderen en gezinnen, maar ook alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de sfeer is er een van ruimte en privacy. De buurt Middelbuurt staat bekend om zijn royale kavels en rustige karakter.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 167 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Lidl op loopafstand (ruim een kwartier). Kinderen gaan naar Basisschool De Buitenplaats, twee straten verder op 500 meter. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, maar met de fiets is het goed te doen. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 6.350.000
Prijs per m²€ 10.690
Woonoppervlakte594m²
Perceeloppervlakte3175m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtMiddelbuurt
WijkWarmond
GemeenteTeylingen

Locatie

Jan Steenlaan 19, Warmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelbuurt

Inwoners1.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Middelbuurt

Woningvoorraad888
Gem. WOZ-waarde€ 604.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 2
167m
Lidl
Boerhaaveplein 3-7
1807m
Albert Heijn
Kopermolen 44
1955m

Scholen

82 binnen 5 km

Basisschool De Buitenplaats
Basisonderwijs · 254 leerlingen
503m
De Burcht
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
1433m
OBS Kwintijn
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1612m

Veelgestelde vragen

Over Jan Steenlaan 19, Warmond

Welk energielabel heeft Jan Steenlaan 19?

De woning aan Jan Steenlaan 19 in Warmond heeft energielabel A.

Is €6.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €6.350.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 594 m² met een perceel van 3175 m² in een rustige buurt. In de buurt zijn recent 7 koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €993.571, maar die zijn veel kleiner. Deze woning is uniek in zijn soort, dus een directe vergelijking is lastig. De prijs is aan de hoge kant, maar gerechtvaardigd door de exclusiviteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Warmond?

Warmond ligt in de gemeente Teylingen, vlak bij de A44 en A4. Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus met de fiets of auto ben je er zo. De omgeving is rustig, maar de steden Leiden en Den Haag zijn snel te bereiken.