Vrijstaande woning te koop: de Noord 126, Ijsselmuiden
KopenKampenVrijstaande woningende Noord 126

de Noord 126

De Waard, Kampen

€ 895.000
Buurt De Waard, IjsselmuidenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Noord in IJsselmuiden staat op een groot perceel van 2933 m². Het huis uit 1992 biedt 218 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere woonlagen. De ligging is rustig, met veel ruimte om je heen. Met een vraagprijs van €895.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar je krijgt er ook veel waar voor je geld. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Kampen om te zien hoe deze prijs zich verhoudt.

De Waard: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Waard, een rustige woonwijk in IJsselmuiden. De buurt telt ongeveer 210 inwoners en bestaat vrijwel volledig uit eengezinswoningen, waarvan 80% koop. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7 personen. De sfeer is landelijk en ruim. Meer weten over de omgeving? Bekijk de buurt De Waard.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op nog geen tien minuten lopen. Ook de PLUS en Aldi zijn op fietsafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals School met de Bijbel "het Visnet" en Hervormde basisschool Eben-Haëzer, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Scholengemeenschap Pieter Zandt dichtbij. De gemeente Kampen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mevrouw Vastgoed Makelaardij. De woning is te vinden op verschillende platforms, dus je kunt makkelijk vergelijken.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 4.106
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte2933m²
Bouwjaar1992
BuurtDe Waard
WijkIJsselmuiden
GemeenteKampen

Locatie

de Noord 126, Ijsselmuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit De Waard

Inwoners210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Grafhorsterweg 51
851m
PLUS
Markeresplein 2
1157m
Aldi
Burg. van Engelenweg 12
1595m

Scholen

37 binnen 5 km

Scholengemeenschap Pieter Zandt voor Lyceum Havo V
Voortgezet onderwijs · 250 leerlingen
926m
School met de Bijbel "het Visnet"
Basisonderwijs · 191 leerlingen
1204m
Hervormde basisschool Eben-Haëzer
Basisonderwijs · 129 leerlingen
1255m

Veelgestelde vragen

Over de Noord 126, Ijsselmuiden

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een groot perceel van 2933 m² en 218 m² woonoppervlak. In de buurt De Waard zijn vrijstaande woningen schaars, en de rustige ligging draagt bij aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in IJsselmuiden, op 2,1 km van het treinstation. De buurt is rustig en landelijk gelegen, met voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.

Wat voor type buurt is De Waard?

De Waard is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke omgeving met weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de supermarkt en scholen zijn op loopafstand. De stedelijkheidsgraad is laag (5), wat betekent dat het er niet druk is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is School met de Bijbel "het Visnet" op 1,2 km, en Hervormde basisschool Eben-Haëzer op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs is Scholengemeenschap Pieter Zandt op 0,9 km afstand.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 2933 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een bijgebouw. De exacte bestemmingsplanmogelijkheden zijn niet bekend, maar het perceel is een van de grootste in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar is 1992, dus de woning heeft waarschijnlijk redelijke isolatie, maar zonder label is het moeilijk te zeggen. Je kunt dit navragen bij de makelaar of een energieadviseur inschakelen.

Zijn er woningmarktgegevens van de buurt beschikbaar?