Vrijstaande woning te koop: Demmerik 39, Vinkeveen

Demmerik 39

Vinkeveen Dorp, De Ronde Venen

€ 2.995.000
Buurt Vinkeveen Dorp, VinkeveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 550m²
550m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1927 staat in Vinkeveen, een dorp met een dorps karakter. Het huis heeft een woonoppervlak van 550 m² en staat op een ruim perceel van 4410 m². De woning wordt aangeboden voor € 2.995.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in De Ronde Venen is de prijs aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang en het perceel.

De buurt Vinkeveen Dorp

Vinkeveen Dorp is een rustige buurt met veel groen. De buurt Vinkeveen Dorp telt 2540 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Het is veilig, leuk en gezellig. Makkelijk boodschappen doen en je kan ook nog eens goed wandelen." De sfeer is dorps en gemoedelijk.

Het dagelijks leven

In de straat is het rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool Sint Jozef en PCB de Schakel zijn op loopafstand, en het VeenLanden College is tien minuten lopen. De gemeente De Ronde Venen biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Laren aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.995.000
Prijs per m²€ 5.445
Woonoppervlakte550m²
Perceeloppervlakte4410m²
Bouwjaar1927
BuurtVinkeveen Dorp
WijkVinkeveen
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Demmerik 39, Vinkeveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Floris
13-02-2025
Het is veilig, leuk en gezellig

Makkelijk boodschappen doen en je kan ook nog eens goed wandelen. De mensen die er wonen zijn ook nog eens erg gezellig en als je iets wilt eten of drinken kan dat ook nog eens in de meerdere restaurants of café’s

Buurt statistieken

Gegevens uit Vinkeveen Dorp

Inwoners2.540
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Plevierenlaan 7
1009m
Albert Heijn
Herenweg 71 73
1107m
Jumbo
Molmlaan 2
2565m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 98 leerlingen
883m
PCB de Schakel
Basisonderwijs · 144 leerlingen
1083m
De Pijlstaart
Basisonderwijs · 351 leerlingen
1175m

Veelgestelde vragen

Over Demmerik 39, Vinkeveen

Is € 2.995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte van 550 m² en het ruime perceel van 4410 m². Vrijstaande woningen in De Ronde Venen zijn schaars, en dit huis heeft een bijzondere ligging in Vinkeveen. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de buurt Vinkeveen Dorp om in te wonen?

Vinkeveen Dorp is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Er wonen 2540 mensen, waaronder veel gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de veiligheid en de gezelligheid. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en restaurants op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.