Vrijstaande woning te koop: Vinkenkade 5, Vinkeveen

Vinkenkade 5

Vinkeveen Plassengebied, De Ronde Venen

€ 1.950.000
Buurt Vinkeveen Plassengebied, VinkeveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Vinkeveen

Deze vrijstaande woning aan de Vinkenkade 5 ligt in het Plassengebied van Vinkeveen, een plek waar water en groen de boventoon voeren. Met 194 m² woonoppervlak en een perceel van 840 m² is er ruimte voor een gezin dat van rust en natuur houdt. De woning uit 1989 is in de loop der jaren goed onderhouden en biedt een fijne basis. De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in De Ronde Venen in dit type omgeving.

Buurt Vinkeveen Plassengebied

De buurt Vinkeveen Plassengebied is dunbevolkt met 1.840 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 220 adressen per km². Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en relatief veel 45-plussers wonen. De sfeer is rustig en waterrijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 71 misdrijven per jaar en veel groen om de hoek.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op 3,6 km afstand, of bij de PLUS op 3,8 km. Voor de kinderen is er de Protestants Christelijke Basisschool Ichthus op 1,3 km lopen, of de Montessorischool Loenersloot op 2,3 km. Het dagelijkse leven speelt zich af in een rustige, landelijke setting, maar voor uitgebreide boodschappen of een avondje uit ben je zo in het centrum van Vinkeveen of in de gemeente De Ronde Venen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 10.052
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte840m²
Bouwjaar1989
BuurtVinkeveen Plassengebied
WijkVinkeveen
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Vinkenkade 5, Vinkeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vinkeveen Plassengebied

Inwoners1.840
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Dokter van Doornplein 2
3647m
Albert Heijn
Herenweg 71 73
3710m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
3760m

Scholen

14 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 114 leerlingen
1295m
Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2307m
KBs Paulus
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2982m

Veelgestelde vragen

Over Vinkenkade 5, Vinkeveen

Is €1.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in het Vinkeveen Plassengebied. De woning heeft 194 m² woonoppervlak en een perceel van 840 m², wat in deze waterrijke omgeving zeldzaam is. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Vinkeveen Plassengebied?

Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets naar het station. De buurt is dunbevolkt en rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 3,6 km, en er zijn meerdere scholen binnen 5 km, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Ichthus op 1,3 km. Voor dagelijkse boodschappen en onderwijs moet je dus een stukje rijden of fietsen. Het restaurant op 0,8 km is dichtbij voor een avondje uit.