Vrijstaande woning te koop: Den Hool 5, Holsloot
7 uur geleden ontdekt

Den Hool 5

Verspreide huizen Holsloot, Coevorden

€ 1.520.000
Buurt Verspreide huizen Holsloot, HolslootBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan Den Hool 5 in Holsloot biedt een zeldzame combinatie van historie en ruimte. Het huis uit 1850 staat op een perceel van maar liefst 14.145 m², wat je niet vaak ziet. Met een vraagprijs van €1.520.000 is dit een aanbod voor wie op zoek is naar een uniek stukje Drenthe. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Coevorden.

De buurt: Verspreide huizen Holsloot

Holsloot is een klein dorp in de gemeente Coevorden, met een rustige, landelijke sfeer. De buurt Verspreide huizen Holsloot telt ongeveer 100 inwoners en 36 woningen, waarvan 89% eengezinswoningen zijn. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de huishoudens zijn relatief groot. De buurt Verspreide huizen Holsloot is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 14 adressen per km².

Leven in de straat

Het dagelijkse leven in Holsloot draait om rust en ruimte. Voor boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 3,4 km afstand, of bij Albert Heijn en Aldi op ongeveer 3,7 km. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Stidal-School (2,8 km) of Marke-School (3,5 km). Het treinstation ligt op 4,2 km. De gemeente Coevorden biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,2 km en een park op 4 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden: Huispedia en Van de Loosdrecht RBM op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.520.000
Prijs per m²€ 8.736
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte14145m²
Bouwjaar1850
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Holsloot
WijkSleen
GemeenteCoevorden

Locatie

Den Hool 5, Holsloot

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Holsloot

Inwoners100
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Vaart Zuidzijde 10
3429m
Albert Heijn
Vaart ZZ 50
3694m
Aldi
Vaart Zuidzijde 49
3701m

Scholen

6 binnen 5 km

Stidal-School
Basisonderwijs · 43 leerlingen
2839m
Marke-School
Basisonderwijs · 33 leerlingen
3465m
c.b.'de Bron'
Basisonderwijs · 219 leerlingen
3565m

Veelgestelde vragen

Over Den Hool 5, Holsloot

Welk energielabel heeft Den Hool 5?

De woning aan Den Hool 5 in Holsloot heeft energielabel D.

Is €1.520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.520.000 is fors, maar dat is te verklaren door het enorme perceel van 14.145 m². De woning zelf is 174 m² en heeft energielabel D. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: een historisch huis met veel land.

Hoe is de bereikbaarheid van Holsloot?

Holsloot ligt in een landelijk gebied in Drenthe. Het treinstation is 4,2 km verderop, wat goed te doen is met de fiets of auto.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1850?

Een woning uit 1850 heeft vaak karakteristieke kenmerken, maar kan ook onderhoud vergen. Denk aan de staat van het dak, de fundering en de isolatie. Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk stappen te zetten zijn op het gebied van energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Stidal-School op 2,8 km, gevolgd door Marke-School op 3,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sleen of Emmen, op ongeveer 8,8 km.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er vijf supermarkten, waaronder PLUS, Albert Heijn, Aldi en Lidl. De dichtstbijzijnde PLUS is op 3,4 km.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen Holsloot?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en relatief grote huishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (5 misdrijven totaal) en de dunne bebouwing wijzen op een veilige, stille omgeving.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.