Vrijstaande woning te koop: Dennenhei 41, Best
KopenBestVrijstaande woningenDennenhei 41

Dennenhei 41

Heivelden, Best

€ 1.295.000
Buurt Heivelden, BestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 279m²
75% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Best

Deze vrijstaande woning aan de Dennenhei in Best ademt ruimte en rust. Met 279 m² woonoppervlak op een perceel van 773 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Best, dan zie je dat dit een flink bovenmaats exemplaar is.

De buurt Heivelden

Heivelden is een rustige, groene wijk in Best. De buurt telt zo'n 3.785 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (78%). Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. De buurt Heivelden heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5), wat betekent dat het er niet te druk is, maar voorzieningen wel op fietsafstand liggen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 400 meter. Ook de SPAR express is op loopafstand (ongeveer 10 minuten). Voor de kinderen zijn er twee basisscholen dichtbij: Kindcentrum De Klimboom (569 m) en Kindcentrum Antonius (617 m). Het voortgezet onderwijs vind je op het Heerbeeck College, op ruim een kwartier lopen. De gemeente Best biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen, restaurants en een park op 200 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kronenburg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.642
Woonoppervlakte279m²
Perceeloppervlakte773m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtHeivelden
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Dennenhei 41, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Heivelden

Inwoners3.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heivelden

Woningvoorraad1.491
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Rendierhei 2
404m
SPAR express
Rijksweg A58 1 A
959m
Lidl
Wilhelminaplein 78
1882m

Scholen

15 binnen 5 km

Kindcentrum De Klimboom
Basisonderwijs · 369 leerlingen
569m
Kindcentrum Antonius
Basisonderwijs · 356 leerlingen
617m
Heerbeeck College
Voortgezet onderwijs · 1571 leerlingen
1087m

Veelgestelde vragen

Over Dennenhei 41, Best

Welk energielabel heeft Dennenhei 41?

De woning aan Dennenhei 41 in Best heeft energielabel A.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 ligt 111% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt Heivelden (€614.786). Dat komt doordat deze woning met 279 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 159 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat met energielabel A is de prijs marktconform.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 773 m² groot. Daarvan staat de woning op 279 m², dus de tuin is aanzienlijk. Exacte maten van voor- en achtertuin zijn niet bekend, maar je hebt zeker ruimte voor een flinke tuin, terras en oprit.

Wat is de ligging van deze woning in Best?

De woning staat in de buurt Heivelden, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het treinstation van Best is op 2,1 km afstand, dus op fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Kindcentrum De Klimboom (569 m) en Kindcentrum Antonius (617 m). Het voortgezet onderwijs is het Heerbeeck College op 1,1 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A en 66,7% label B, dus dit is een van de zuinigste woningen in de omgeving.

Hoeveel woningen staan er te koop in Heivelden?

Op dit moment staan er 7 koopwoningen te koop in de buurt Heivelden. De gemiddelde vraagprijs is €614.786 en de mediaan €639.000. Er zijn de afgelopen tijd 14 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €945.607.

Kronenburg Makelaardij
Geen mail gevonden