Vrijstaande woning te koop: Diependaalselaan 114, Hilversum
KopenHilversumVrijstaande woningenDiependaalselaan 114

Diependaalselaan 114

Schilderskwartier, Hilversum

€ 1.795.000
Buurt Schilderskwartier, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 385m²
385m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het Schilderskwartier

Deze vrijstaande woning aan de Diependaalselaan ademt de sfeer van de jaren twintig, met een flinke tuin en veel ruimte. Met 385 m² woonoppervlak en een perceel van 959 m² is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Hilversum.

Het Schilderskwartier: een rustige, groene buurt

Het Schilderskwartier is een gewilde buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar de buurt voelt ruim door de royale opzet. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met een doorsnee inkomen. Meer weten over de buurt Schilderskwartier?

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express om de hoek (832 m) of de Albert Heijn op tien minuten lopen (906 m). Ook PLUS en Dirk zijn binnen een kwartier fietsen. Kinderen kunnen naar de Fabritiusschool (251 m) of de Annie MG Schmidtschool (450 m) voor basisonderwijs, en het voortgezet onderwijs is er ook dichtbij: het Alberdingk Thijm College en de Gooise Praktijkschool liggen op vijf minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 4.662
Woonoppervlakte385m²
Perceeloppervlakte959m²
Bouwjaar1928
EnergielabelE
BuurtSchilderskwartier
WijkZuidoost
GemeenteHilversum

Locatie

Diependaalselaan 114, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Schilderskwartier

Inwoners4.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

SPAR express
Soestdijkerstraatweg 36
832m
Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
906m
Albert Heijn
Langestraat 53
1213m

Scholen

59 binnen 5 km

Fabritiusschool
Basisonderwijs · 437 leerlingen
251m
Annie MG Schmidtschool
Speciaal onderwijs · 181 leerlingen
450m
Alberdingk Thijm College
Voortgezet onderwijs · 1828 leerlingen
480m

Veelgestelde vragen

Over Diependaalselaan 114, Hilversum

Welk energielabel heeft Diependaalselaan 114?

De woning aan Diependaalselaan 114 in Hilversum heeft energielabel E.

Is €1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.795.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 385 m² met een perceel van 959 m² in het Schilderskwartier. Vergelijkbare woningen in Hilversum met dit formaat worden vaak in deze prijsklasse aangeboden. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je hogere stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Hilversum ligt op ongeveer 1 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1928?

Een woning uit 1928 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de kozijnen of de installaties. Het energielabel E geeft aan dat isolatie en verwarming mogelijk aandacht nodig hebben.