Vrijstaande woning te koop: Dijkbeemd 14, Best
KopenBestVrijstaande woningenDijkbeemd 14

Dijkbeemd 14

Steegsche Velden, Best

€ 1.190.000
Buurt Steegsche Velden, BestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 240m²
240m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Steegsche Velden

Deze vrijstaande woning aan de Dijkbeemd 14 in Best ademt rust en ruimte. Met 240 m² woonoppervlak op een perceel van 595 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.190.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Best.

Steegsche Velden: een groene, rustige buurt

Steegsche Velden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt 585 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen met kinderen woont. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheid (5) en een omgevingsadressendichtheid van 445 adressen per km² zorgen voor een ruime opzet. De buurt Steegsche Velden is populair bij gezinnen die van rust houden.

Dagelijks leven in Best

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of PLUS, beide op ruim een kilometer afstand. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zitten om de hoek. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Platijn (1,3 km) en Op 't Erf (1,5 km). Het treinstation van Best ligt op 2 km. De gemeente Best biedt alle voorzieningen voor een comfortabel leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lelieveld makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.190.000
Prijs per m²€ 4.958
Woonoppervlakte240m²
Perceeloppervlakte595m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA++
BuurtSteegsche Velden
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Dijkbeemd 14, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Steegsche Velden

Inwoners585
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Secretaris L Jansenstraat 34
1158m
PLUS
Den Ekker 1B
1192m
Ekoplaza
Hoofdstraat 50
1212m

Scholen

11 binnen 5 km

Kindcentrum Platijn
Basisonderwijs · 181 leerlingen
1316m
Op 't Erf
Basisonderwijs · 86 leerlingen
1532m
De Zevensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
2003m

Veelgestelde vragen

Over Dijkbeemd 14, Best

Welk energielabel heeft Dijkbeemd 14?

De woning aan Dijkbeemd 14 in Best heeft energielabel A++.

Is €1.190.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.190.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Best. De woning is uit 2016, heeft een groot perceel van 595 m² en energielabel A++. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de kwaliteit en de ruime opzet.

Hoe is de buurt Steegsche Velden om in te wonen?

Steegsche Velden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De stedelijkheid is laag (5) en de omgevingsadressendichtheid is 445, wat zorgt voor veel ruimte. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar met de auto ben je snel in het centrum van Best. De buurt is veilig: er zijn slechts 10 misdrijven geregistreerd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, het best haalbare label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.