Vrijstaande woning te koop: Dokter Duchateaustraat 70, Bergeijk
Onder bod
KopenBergeijkVrijstaande woningenDokter Duchateaustraat 70

Dokter Duchateaustraat 70

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat, Bergeijk

€ 785.000
Buurt Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat, BergeijkBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 296m²
296m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bergeijk

Deze vrijstaande woning aan de Dokter Duchateaustraat straalt ruimte en rust uit. Met 296 m² woonoppervlak en een perceel van 567 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+++ maakt de woning zeer zuinig. De prijs van €785.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Bergeijk.

De buurt: Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat

Deze buurt in Bergeijk is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Van de 319 woningen is 99% eengezins en 68% koop. Er wonen vooral gezinnen en ouderen; de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3. De buurt Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Lidl of Albert Heijn, beide op loopafstand. Kinderen gaan naar Basisschool Prinses Beatrix (353 m) of De Regenboog (661 m). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten om de hoek. De gemeente Bergeijk biedt verder een huisartsenpraktijk en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Box Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 2.652
Woonoppervlakte296m²
Perceeloppervlakte567m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA+++
BuurtDokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat
WijkBergeijk ’t Hof
GemeenteBergeijk

Locatie

Dokter Duchateaustraat 70, Bergeijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat

Inwoners735
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Meester pankenstraat 8
509m
Albert Heijn
Burg Magneestraat 37
558m
Aldi
Burg. Magneestraat 57
617m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 204 leerlingen
353m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 135 leerlingen
661m
Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen
Basisonderwijs · 108 leerlingen
734m

Veelgestelde vragen

Over Dokter Duchateaustraat 70, Bergeijk

Welk energielabel heeft Dokter Duchateaustraat 70?

De woning aan Dokter Duchateaustraat 70 in Bergeijk heeft energielabel A+++.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 296 m² met energielabel A+++ in Bergeijk. De woning heeft een ruim perceel en is energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage stookkosten en een hoge mate van comfort, zonder dat er extra isolatie of duurzame installaties nodig zijn.

Wat voor type woning is dit en hoeveel ruimte biedt het?

Het is een vrijstaande woning met 296 m² woonoppervlak en een perceel van 567 m². Gebouwd in 1989, biedt het ruime kamers en een flinke tuin. Perfect voor een gezin dat veel binnen- en buitenruimte zoekt.