Vrijstaande woning te koop: Eksterhof 33, Varsseveld

Eksterhof 33

Varsseveld, Oude IJsselstreek

€ 639.000
Buurt Varsseveld, VarsseveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 301m²
33% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Varsseveld

Deze vrijstaande woning aan de Eksterhof 33 in Varsseveld is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 301 m² en een perceel van 596 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De woning uit 1976 heeft een flinke tuin en een rustige ligging. De vraagprijs van €639.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek ligt rond de €594.521.

Varsseveld: een dorp met karakter

Varsseveld is een dorp waar het goed toeven is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,34. Een bewoner zegt: "Hele aardige mensen heel behulpzaam." Een ander noemt het "aardige mensen." De buurt is rustig en heeft een mix van inwoners, met relatief veel 65-plussers. De woningvoorraad bestaat voor 82% uit eengezinswoningen, en 62% is koop. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Meer over de buurt Varsseveld lees je op.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij PLUS (op 828 meter) en Aldi (op 977 meter). Kinderen kunnen naar IKC Groeituin (op 997 meter) of De Meeander (op 1034 meter). Het treinstation ligt op 1,1 km. Ook een park of plantsoen is dichtbij, op 600 meter. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aangeboden door Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 639.000
Prijs per m²€ 2.123
Woonoppervlakte301m²
Perceeloppervlakte596m²
Bouwjaar1976
BuurtVarsseveld
WijkVarsseveld
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Eksterhof 33, Varsseveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Michel
07-08-2025
Rustige buurt

Hele aardige mensen heel behulpzaam

8.4
Michel span
13-07-2025
Rustige buurt

aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Varsseveld

Inwoners5.280
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Varsseveld

Woningvoorraad2.540
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Spoorstraat 5
828m
Aldi
Burgemeester van der Zandestraat 9A
977m
PLUS
Korhoenstraat 2
6595m

Scholen

7 binnen 5 km

IKC Groeituin
Basisonderwijs · 168 leerlingen
997m
De Meeander
Basisonderwijs · 351 leerlingen
1034m
Openbare Basisschool Leemvoortschool
Basisonderwijs · 64 leerlingen
3283m

Veelgestelde vragen

Over Eksterhof 33, Varsseveld

Is de prijs van €639.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €639.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €480.610 in de buurt, maar de woning is met 301 m² ook 33% groter dan het buurtgemiddelde van 227 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.870, wat voor deze woning neerkomt op €2.122 per m². Dat is relatief gunstig, al is de totale prijs aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Varsseveld om in te wonen?

Varsseveld scoort een 8,34 op basis van twee bewonersreviews. Bewoners noemen het een rustige buurt met aardige, behulpzame mensen. Het dorp heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. De woningvoorraad bestaat vooral uit eengezinswoningen (82%) en koopwoningen (62%). Het is een plek waar je elkaar kent.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als PLUS (828 m) en Aldi (977 m). Basisscholen zoals IKC Groeituin (997 m) en De Meeander (1034 m) zijn ook dichtbij. Het treinstation ligt op 1,1 km, en er is een park of plantsoen op 600 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats (7,5 km).

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 596 m² groot, waarvan de woning 301 m² beslaat. Dat betekent dat er een ruime tuin is. De exacte indeling en ligging van de tuin kun je het beste zelf bekijken.

Zijn er andere vrijstaande woningen te koop in Varsseveld?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan de prijzen variëren van €315.000 tot €899.083. De gemiddelde prijs is €594.521. Deze woning is met 301 m² een van de grotere opties.

Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.