Vrijstaande woning te koop: Ferdinand Huyckstraat 5, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutVrijstaande woningenFerdinand Huyckstraat 5

Ferdinand Huyckstraat 5

Vrachelen-Noord, Oosterhout

€ 1.090.000
Buurt Vrachelen-Noord, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Ferdinand Huyckstraat 5 in Oosterhout ademt ruimte en rust. Met 209 m² woonoppervlak en een perceel van 668 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oosterhout.

Vrachelen-Noord: een groene, kindvriendelijke wijk

De woning ligt in de buurt Vrachelen-Noord, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 2.640 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn relatief veel gezinnen met kinderen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (50 misdrijven) en een park op 0,2 km afstand.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, twee straten verder op 700 meter. Ook de Aldi is op loopafstand, op 1 km. Kindcentrum de Achthoek, een basisschool, ligt op 1,9 km, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Oosterhout biedt verder voldoende scholen en winkels.

Aangeboden door Biemans Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Biemans Makelaardij | NVM - Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.090.000
Prijs per m²€ 5.215
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte668m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA+
BuurtVrachelen-Noord
WijkVrachelen
GemeenteOosterhout

Locatie

Ferdinand Huyckstraat 5, Oosterhout (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrachelen-Noord

Inwoners2.640
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Coop
Markkant 10
701m
Aldi
Patrijslaan 2B
999m
Nettorama
Patrijslaan 86
1450m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
1872m
Basisschool Den Duin
Basisonderwijs · 243 leerlingen
3787m
Dongemond College loc. Made
Voortgezet onderwijs · 521 leerlingen
3963m

Veelgestelde vragen

Over Ferdinand Huyckstraat 5, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Ferdinand Huyckstraat 5?

De woning aan Ferdinand Huyckstraat 5 in Oosterhout (Nb) heeft energielabel A+.

Is €1.090.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Vrachelen-Noord. De woning heeft een groot perceel (668 m²) en een energielabel A+, wat de prijs deels rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,5 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 964, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2000 met een woonoppervlak van 209 m² en een perceel van 668 m². Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De woning heeft geen specifieke vermelding van kamers of slaapkamers in de gegevens.