Vrijstaande woning te koop: Foarwei 112, Kollumersweach

Foarwei 112

Kollumerzwaag, Noardeast-Fryslân

€ 549.000
Buurt Kollumerzwaag, KollumersweachBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Al 165 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 27 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Foarwei

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in het rustige Kollumersweach, een dorp waar de tijd wat langzamer lijkt te gaan. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 420 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim leeft. De woning heeft energielabel D, wat bij een bouwjaar uit 1930 niet gek is. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Noardeast-Fryslân.

De buurt Kollumerzwaag

Kollumerzwaag is een dorp met zo'n 2840 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt heeft een dorps karakter met veel gezinnen. De buurt Kollumerzwaag is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 282. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals Poiesz en PLUS op een paar kilometer afstand. Basisschool De Stapstien is om de hoek. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 5,7 km. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Burgum aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 2.484
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte420m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtKollumerzwaag
WijkZuidwest
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Foarwei 112, Kollumersweach

Buurt statistieken

Gegevens uit Kollumerzwaag

Inwoners2.840
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Kollumerzwaag

Woningvoorraad1.207
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Foarwei 81
712m
Poiesz
Foarstrjitte 49
2302m
PLUS
Leeuwerikstraat 63
2582m

Scholen

13 binnen 5 km

De Stapstien
Basisonderwijs · 237 leerlingen
580m
ibs 't Pompeblêd
Basisonderwijs · 195 leerlingen
2379m
CBS De Boustien
Basisonderwijs · 209 leerlingen
2389m

Veelgestelde vragen

Over Foarwei 112, Kollumersweach

Welk energielabel heeft Foarwei 112?

De woning aan Foarwei 112 in Kollumersweach heeft energielabel D.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 ligt iets onder de gemiddelde koopwoningprijs in de buurt van €560.000. De gemiddelde prijs per m² is €2.534, wat voor een vrijstaande woning in deze regio gebruikelijk is. De woning is 221 m² groot, dus de prijs per m² komt uit op ongeveer €2.484, iets lager dan het buurtgemiddelde. Dat maakt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Kollumerzwaag om in te wonen?

Kollumerzwaag is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaan moet je naar omliggende plaatsen. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een huis uit 1930. Label D betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (580 meter) vind je basisschool De Stapstien. Ook zijn er andere basisscholen binnen een paar kilometer, zoals ibs 't Pompeblêd en CBS De Boustien. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar de dichtstbijzijnde school op 5,7 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,3 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1930 met een woonoppervlak van 221 m² en een perceel van 420 m². Het is een karakteristiek huis met veel ruimte. De woning heeft energielabel D.

Makelaar Burgum
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Makelaar Burgum