Vrijstaande woning te koop: Geliskensdijkweg 42, Venlo
Verkocht onder voorbehoud
KopenVenloVrijstaande woningenGeliskensdijkweg 42

Geliskensdijkweg 42

Verspreide huizen Boekend, Venlo

€ 790.000
Buurt Verspreide huizen Boekend, VenloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 249m²
249m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Geliskensdijkweg 42 ligt in een landelijke omgeving, ver weg van de stadsdrukte. Met 249 m² woonoppervlak en een perceel van 1095 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1985 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Venlo.

Buurt Verspreide huizen Boekend

De buurt Verspreide huizen Boekend is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik vind dit de perfecte buurt om kinderen in op te voeden, weg van de drukte van de stad. Maar wel dichtbij, genoeg ruimte om te spelen en veiligheid om dat vrij te doen." De buurt Verspreide huizen Boekend telt ongeveer 250 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, Jumbo of Aldi, allemaal op ongeveer twee kilometer afstand. Basisscholen OBS Harlekijn en De Klingerberg zijn om de hoek, op loopafstand. Het Blariacumcollege voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Poels Makelaars en Poels Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 790.000
Prijs per m²€ 3.173
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte1095m²
Bouwjaar1985
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Boekend
WijkBoekend
GemeenteVenlo

Locatie

Geliskensdijkweg 42, Venlo

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Quinten
04-06-2024
Rustgevend

Ik vind dit de perfecte buurt op kinderen in op te voeden, weg van de drukte van de stad. Maar wel dichtbij, genoeg ruimte om te spelen en veiligheid om dat vrij te doen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Boekend

Inwoners250
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

18 binnen 5 km

PLUS
Vastenavondkampstraat 148
1794m
Jumbo
Vossenerlaan 78
1801m
Aldi
Burgemeester Coenegrachtstraat 43a-47
1858m

Scholen

33 binnen 5 km

OBS Harlekijn
Basisonderwijs · 316 leerlingen
858m
Basisschool De Klingerberg
Basisonderwijs · 126 leerlingen
1078m
Blariacumcollege
Voortgezet onderwijs · 1340 leerlingen
1776m

Veelgestelde vragen

Over Geliskensdijkweg 42, Venlo

Welk energielabel heeft Geliskensdijkweg 42?

De woning aan Geliskensdijkweg 42 in Venlo heeft energielabel B.

Is €790.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 249 m² met een perceel van 1095 m² in deze landelijke omgeving. Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed te bekijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied, op 4,1 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel in Venlo. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.