Vrijstaande woning te koop: Gemeintje 4, Lithoijen
KopenOssVrijstaande woningenGemeintje 4

Gemeintje 4

Lithoijen, Oss

€ 765.000
Buurt Lithoijen, LithoijenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Lithoijen

Deze vrijstaande woning aan het Gemeintje staat in een dorpse omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 183 m² en een perceel van maar liefst 1670 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1984 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Oss.

Lithoijen: een dorp met karakter

Lithoijen is een klein dorp in de gemeente Oss, met ongeveer 715 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel gezinnen wonen: 110 huishoudens hebben kinderen, en 110 zijn zonder kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (81%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hechte, rustige gemeenschap.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (ongeveer 1,8 km). Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi op iets meer dan 4 km. Basisschool Sint Jozef ligt om de hoek (246 m). Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op 6,9 km afstand. Het treinstation is 7,3 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Krabben makelaardij Oss op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 4.180
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte1670m²
Bouwjaar1984
EnergielabelA
BuurtLithoijen
WijkLithoijen
GemeenteOss

Locatie

Gemeintje 4, Lithoijen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lithoijen

Inwoners715
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Mgr. Bekkersstraat 11
1818m
Jumbo
Wolfskooi 49
4562m
Aldi
Wolfskooi 3
4562m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 64 leerlingen
246m
Rooms Katholieke Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1814m
BS De Kleine Weide
Basisonderwijs · 110 leerlingen
3859m

Veelgestelde vragen

Over Gemeintje 4, Lithoijen

Welk energielabel heeft Gemeintje 4?

De woning aan Gemeintje 4 in Lithoijen heeft energielabel A.

Is €765.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 183 m² met een groot perceel in Lithoijen. Het energielabel A en het bouwjaar 1984 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1670 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een schuur. De exacte bestemming hangt af van het bestemmingsplan, maar in een dorpse omgeving is er vaak veel vrijheid.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals scholen en winkels?

Basisschool Sint Jozef ligt op 246 meter, dus op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is 1,8 km verderop, goed te doen met de fiets. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op 6,9 km. Het treinstation is 7,3 km verwijderd.