Vrijstaande woning te koop: Hertog Janlaan 13, Sprundel
KopenRucphenVrijstaande woningenHertog Janlaan 13

Hertog Janlaan 13

Sprundel, Rucphen

€ 775.000
Buurt Sprundel, SprundelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 213m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Coop op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in rustig Sprundel

Deze vrijstaande woning aan de Hertog Janlaan staat in een rustige buurt waar iedereen zijn eigen wereldje leeft, zoals een bewoner het omschrijft. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 579 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €775.000 ligt 54% boven het buurtgemiddelde van €503.333, wat aan de hoge kant is. Bekijk ook vrijstaande woningen in Rucphen.

Sprundel: rustig en groen

Sprundel is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen (92%) en een mix van gezinnen en ouderen. De enige beschikbare beoordeling geeft een 7,9: "Lekker rustig, ieder leeft zijn eigen wereldje." Het enige minpunt is het gebrek aan winkels in de directe omgeving. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 778. Meer over de buurt Sprundel.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook een Dirk en Jumbo zijn op loopafstand. Kindcentrum Vinkenbos (basisonderwijs) ligt twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs moet je naar het Munnikenheide College op ruim twee kilometer. De gemeente Rucphen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder MD Makelaars en Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 3.638
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte579m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtSprundel
WijkSprundel
GemeenteRucphen

Locatie

Hertog Janlaan 13, Sprundel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Yolanda
29-12-2024
Lekker rustig

Ieder leeft zijn eigen wereldje mijn onvoldoende die ik heb gegeven dat er hier bijna geen winkels zijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Sprundel

Inwoners3.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sprundel

Woningvoorraad1.745
Gem. WOZ-waarde€ 329.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Coop
Sint Janstraat 10
438m
Dirk
Dorpsstraat 14
1404m
Jumbo
Kievitstraat 17
1467m

Scholen

11 binnen 5 km

Kindcentrum Vinkenbos
Basisonderwijs · 386 leerlingen
339m
Basisschool Heilinde
Basisonderwijs · 543 leerlingen
1966m
Munnikenheide College
Voortgezet onderwijs · 340 leerlingen
2223m

Veelgestelde vragen

Over Hertog Janlaan 13, Sprundel

Welk energielabel heeft Hertog Janlaan 13?

De woning aan Hertog Janlaan 13 in Sprundel heeft energielabel C.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 ligt 54% boven het gemiddelde van €503.333 in de buurt. De woning is met 213 m² echter 68% groter dan het buurtgemiddelde van 127 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking, die niet uit de cijfers blijken.

Hoe is de buurt Sprundel om in te wonen?

Sprundel is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de rust, maar geven aan dat er bijna geen winkels in de buurt zijn. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op loopafstand.