Vrijstaande woning te koop: Het Bergje 2, Dedemsvaart

Het Bergje 2

Verspreide huizen Reestgebied, Hardenberg

€ 935.000
Buurt Verspreide huizen Reestgebied, DedemsvaartBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Dit vrijstaande huis uit 1900 staat in het buitengebied van Dedemsvaart, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 216 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 9805 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel G betekent dat de stookkosten hoog kunnen uitvallen, maar de prijs van €935.000 is marktconform voor een woning met zoveel grond in deze regio. Vergelijk het aanbod met andere vrijstaande woningen in Hardenberg.

De buurt: Verspreide huizen Reestgebied

De buurt Verspreide huizen Reestgebied is een landelijk gebied met 210 inwoners. Het is er rustig, met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen en bijna allemaal eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel ruimte.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Aldi, beide op een paar minuten rijden. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen vijf kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar Dalton Kindcentrum De Groen (op loopafstand) of De Langewieke, beide basisscholen. Voor voortgezet onderwijs is er het Zeven Linden College, ook dichtbij. De gemeente Hardenberg biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mijnheer Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 4.329
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte9805m²
Bouwjaar1900
EnergielabelG
BuurtVerspreide huizen Reestgebied
WijkDedemsvaart
GemeenteHardenberg

Locatie

Het Bergje 2, Dedemsvaart

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Reestgebied

Inwoners210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Langewijk 154-160
1781m
Aldi
Julianastraat 81
1839m
Albert Heijn
Markt 69
2139m

Scholen

9 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum De Groen (i.o.)
Basisonderwijs · 155 leerlingen
1098m
De Langewieke
Basisonderwijs · 295 leerlingen
1457m
KC De Klimtoren
Basisonderwijs · 36 leerlingen
1590m

Veelgestelde vragen

Over Het Bergje 2, Dedemsvaart

Welk energielabel heeft Het Bergje 2?

De woning aan Het Bergje 2 in Dedemsvaart heeft energielabel G.

Is €935.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €935.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een perceel van bijna een hectare in deze regio. De woning heeft 216 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1900, wat onderhoud kan vergen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Hardenberg om een beeld te krijgen van de markt.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en de stookkosten hoog kunnen uitvallen. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Dedemsvaart, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation is op 14,1 km afstand, dus openbaar vervoer is beperkt.