Vrijstaande woning te koop: Hibiscusstraat 2, Wagenborgen
3 uur geleden ontdekt
KopenEemsdeltaVrijstaande woningenHibiscusstraat 2

Hibiscusstraat 2

Wagenborgen, Eemsdelta

€ 550.000
Buurt Wagenborgen, WagenborgenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 274m²
274m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wagenborgen

Deze vrijstaande woning aan de Hibiscusstraat biedt veel ruimte, met 274 m² woonoppervlak op een perceel van 1323 m². De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. De vraagprijs van €550.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Eemsdelta.

De buurt Wagenborgen

Wagenborgen is een rustig dorp in de gemeente Eemsdelta. De buurt telt zo'n 1700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 69% is koop. Het is een groene, landelijke omgeving. Lees meer over de buurt Wagenborgen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op 679 meter. De basisschool de Kronkelaar is op loopafstand (211 meter). Ook een kinderdagverblijf en een restaurant zijn vlakbij. Voor uitgebreidere voorzieningen en voortgezet onderwijs moet je naar omliggende plaatsen. De gemeente Eemsdelta biedt een overzicht van voorzieningen in de regio: gemeente Eemsdelta.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandsma & De Jong aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 2.007
Woonoppervlakte274m²
Perceeloppervlakte1323m²
Bouwjaar2001
BuurtWagenborgen
WijkBuitengebied Zuid-Termunten
GemeenteEemsdelta

Locatie

Hibiscusstraat 2, Wagenborgen

Buurt statistieken

Gegevens uit Wagenborgen

Inwoners1.695
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 58
679m
Albert Heijn
Hoofdweg 164A
4727m
Lidl
Rijksweg 129
7698m

Scholen

4 binnen 5 km

Basisschool de Kronkelaar
Basisonderwijs · 146 leerlingen
211m
Kindcentrum Letterwies
Basisonderwijs · 71 leerlingen
3014m
Rutger Kopland VO Eemsdelta voor brede onderbouw +
Voortgezet onderwijs · 159 leerlingen
4637m

Veelgestelde vragen

Over Hibiscusstraat 2, Wagenborgen

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 274 m² in Wagenborgen. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2000, wat gebruikelijk is in deze regio. Omdat het energielabel ontbreekt, is het lastig in te schatten of de stookkosten hoog of laag zijn.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 1323 m² groot. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar bij een vrijstaande woning in Wagenborgen is er doorgaans ruimte rondom.

Wat is de ligging van Wagenborgen?

Wagenborgen ligt in de gemeente Eemsdelta, in een landelijke omgeving. Het dorp heeft basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool. Het treinstation is op 9,9 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?