Vrijstaande woning te koop: Hollandse Hout 340, Lelystad
Niet meer online
KopenLelystadVrijstaande woningenHollandse Hout 340

Hollandse Hout 340

Hollandse Hout (Villapark), Lelystad

Niet meer online
Buurt Hollandse Hout (Villapark), LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in een groene, rustige omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Hollandse Hout 340 in Lelystad biedt een fijne mix van ruimte en rust. Het huis, gebouwd in 2000, heeft een woonoppervlak van 157 m² en staat op een perceel van 640 m². Met energielabel B is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €659.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Lelystad.

De buurt: Hollandse Hout (Villapark)

De buurt Hollandse Hout (Villapark) is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral gezinnen en ouderen wonen. De omgeving is ruim opgezet en je vindt er veel groen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi op een paar minuten rijden. In de buurt zijn diverse basisscholen, waaronder Kindcentrum de Pionier en OBS de Triangel, beide om de hoek. De gemeente Lelystad biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Boer Makelaardij en Assurantien Flevoland B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 659.500
Prijs per m²€ 4.201
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtHollandse Hout (Villapark)
WijkLelystad-Haven
GemeenteLelystad

Locatie

Hollandse Hout 340, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Hollandse Hout (Villapark)

Inwoners775
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
703m
Jumbo
Jol 37-01
2316m
Aldi
Jol 3525
2390m

Scholen

41 binnen 5 km

Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
577m
OBS de Triangel
Basisonderwijs · 154 leerlingen
597m
Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
675m

Veelgestelde vragen

Over Hollandse Hout 340, Lelystad

Welk energielabel heeft Hollandse Hout 340?

De woning aan Hollandse Hout 340 in Lelystad heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €659.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €659.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 157 m² met een perceel van 640 m² in Lelystad. Het energielabel B en het bouwjaar 2000 zijn gunstige factoren. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op ongeveer 5,8 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. De omgevingsadressendichtheid is laag (409), wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum de Pionier (577 m) en OBS de Triangel (597 m). Ook Kindcentrum Warande (675 m) en De Sluis (947 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen (4,7 km).