Vrijstaande woning te koop: Hollandse Hout 52, Lelystad
KopenLelystadVrijstaande woningenHollandse Hout 52

Hollandse Hout 52

Hollandse Hout (Villapark), Lelystad

€ 2.000.000
Buurt Hollandse Hout (Villapark), LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 697m²
697m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Hollandse Hout 52 in Lelystad ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 697 m² en een perceel van maar liefst 3631 m² is dit een plek waar je echt kunt leven. Het huis uit 2002 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van € 2.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de luxe van deze woning. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Lelystad voor een idee van het aanbod.

De buurt: Hollandse Hout (Villapark)

De buurt Hollandse Hout (Villapark) is een rustige, groene wijk met veel ruimte. Er wonen zo'n 775 mensen, vooral in eengezinswoningen en koophuizen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7, wat duidt op veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel brood bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Jumbo, PLUS, Aldi en Lidl in de buurt. Kinderen kunnen naar OBS de Triangel, Kindcentrum de Pionier of Kindcentrum Warande, allemaal op fietsafstand. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.000.000
Prijs per m²€ 2.869
Woonoppervlakte697m²
Perceeloppervlakte3631m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtHollandse Hout (Villapark)
WijkLelystad-Haven
GemeenteLelystad

Locatie

Hollandse Hout 52, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Hollandse Hout (Villapark)

Inwoners775
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
777m
Jumbo
Jol 37-01
2754m
PLUS
Botter 4431
2788m

Scholen

36 binnen 5 km

OBS de Triangel
Basisonderwijs · 154 leerlingen
635m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
649m
Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
816m

Veelgestelde vragen

Over Hollandse Hout 52, Lelystad

Welk energielabel heeft Hollandse Hout 52?

De woning aan Hollandse Hout 52 in Lelystad heeft energielabel A.

Is € 2.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.000.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte van 697 m² en het perceel van 3631 m² is het niet ongebruikelijk. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Lelystad met een groot perceel worden vaak in deze prijsklasse aangeboden. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lagere energiekosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is niet direct afhankelijk van openbaar vervoer. Het treinstation is op 5,8 km afstand, dus je bent met de auto of fiets zo in het centrum van Lelystad. Voor dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn op 777 meter lopen.