Vrijstaande woning te koop: Horndijk 15, Leerdam

Horndijk 15

Oranjebuurt-Zuid, Vijfheerenlanden

€ 1.200.000
Buurt Oranjebuurt-Zuid, LeerdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 270m²
270m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 145m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1925 staat in een rustige buurt van Leerdam. Met 270 m² woonoppervlak en een perceel van 1410 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel F, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Vijfheerenlanden.

De buurt Oranjebuurt-Zuid

De buurt Oranjebuurt-Zuid is een rustige wijk met veel basisscholen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Rustig omgeving, weining te doen voor volwassen en kinderen. Schonen buurt." De buurt telt 1760 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1404.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 145 meter. Ook Jumbo is twee straten verder. Basisschool De Hobbitstee zit op loopafstand, net als Christelijke Basisschool Juliana. Het station van Leerdam is tien minuten lopen. De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 4.444
Woonoppervlakte270m²
Perceeloppervlakte1410m²
Bouwjaar1925
EnergielabelF
BuurtOranjebuurt-Zuid
WijkLeerdam-Oost
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Horndijk 15, Leerdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Victor
13-10-2025
Ervaring van de wijk in mijn buurt

Rustig omgeving weining te doen voor volwassen en kinderen. Schonen buurt Veel basisscholen voor de kleine kinderen. Politie rijdt te weinig langs in de buurt om het veilig te houden. Centrum is prima en gezelligheid

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjebuurt-Zuid

Inwoners1.760
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Vlietskant 4
145m
Jumbo
Westwal 14F
487m
MCD
Eiland 73-75
894m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool De Hobbitstee
Basisonderwijs · 212 leerlingen
234m
Christelijke Basisschool Juliana
Basisonderwijs · 178 leerlingen
355m
Het Heerenlanden
Voortgezet onderwijs · 684 leerlingen
803m

Veelgestelde vragen

Over Horndijk 15, Leerdam

Welk energielabel heeft Horndijk 15?

De woning aan Horndijk 15 in Leerdam heeft energielabel F.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Leerdam. Het perceel van 1410 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Oranjebuurt-Zuid om in te wonen?