Vrijstaande woning te koop: Huizerstraatweg 16F, Naarden
Verkocht onder voorbehoud
KopenGooise MerenVrijstaande woningenHuizerstraatweg 16F

Huizerstraatweg 16F

Valkeveen, Gooise Meren

€ 1.374.500
Buurt Valkeveen, NaardenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 348m²
348m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Valkeveen

Deze vrijstaande woning aan de Huizerstraatweg 16F in Naarden ademt ruimte en rust. Met 348 m² woonoppervlak en een perceel van 1298 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1978 heeft energielabel C en staat in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van €1.374.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Gooise Meren.

Valkeveen: rustig en groen

De buurt Valkeveen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Van de 220 woningen is 76% eengezins en 74% koop. Er wonen relatief veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is laag (324), wat bijdraagt aan de ruime opzet.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 897 meter afstand, om de hoek. Ook Vomar en Ekoplaza zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Kinderen kunnen naar de Interconfessionele Basisschool de Tweemaster (897 m) of de Vondelschool Bussum (946 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Naarden op 918 meter een optie. De gemeente Gooise Meren biedt een fijne mix van stad en natuur.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ellen Mouthaan Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.374.500
Prijs per m²€ 3.950
Woonoppervlakte348m²
Perceeloppervlakte1298m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtValkeveen
WijkNaarden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Huizerstraatweg 16F, Naarden

Buurt statistieken

Gegevens uit Valkeveen

Inwoners495
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Amersfoortsestraatweg 3A
897m
Vomar
Landstraat 136
2076m
Ekoplaza
Huizerweg 17-19
2314m

Scholen

35 binnen 5 km

Interconfessionele Basisschool de Tweemaster
Basisonderwijs · 169 leerlingen
897m
Yuverta vmbo Naarden
Voortgezet onderwijs · 427 leerlingen
918m
Vondelschool Bussum
Basisonderwijs · 385 leerlingen
946m

Veelgestelde vragen

Over Huizerstraatweg 16F, Naarden

Welk energielabel heeft Huizerstraatweg 16F?

De woning aan Huizerstraatweg 16F in Naarden heeft energielabel C.

Is €1.374.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.374.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 348 m² met een perceel van 1298 m² in Valkeveen. De woning heeft energielabel C en een bouwjaar van 1978. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Valkeveen?

Valkeveen is een rustige, groene buurt. Het treinstation ligt op 5 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een ruime opzet.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Interconfessionele Basisschool de Tweemaster ligt op 897 meter, de Vondelschool Bussum op 946 meter en Yuverta vmbo Naarden op 918 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen en een kinderdagverblijf op korte afstand.