Vrijstaande woning te koop: Hunenborg 5, Eindhoven

Hunenborg 5

Ooievaarsnest, Eindhoven

€ 1.295.000
Buurt Ooievaarsnest, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 294m²
294m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning met groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Hunenborg 5 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 294 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2173 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C en staat te koop voor €1.295.000. Dat is een scherpe prijs voor een woning van dit formaat in deze buurt, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Eindhoven.

Ooievaarsnest: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Ooievaarsnest, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 895 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een typische gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 97% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (25 misdrijven) en een park op 0,2 km afstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 900 meter of de Jumbo op 945 meter, beide om de hoek. Ook is er een SPAR express op 1 km. Kinderen kunnen naar Salto Jenaplanschool Hanevoet (521 m) of Basisschool 't Startblok (746 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo op 1 km. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Janssen Steijlen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.405
Woonoppervlakte294m²
Perceeloppervlakte2173m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtOoievaarsnest
WijkGestelse Ontginning
GemeenteEindhoven

Locatie

Hunenborg 5, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Ooievaarsnest

Inwoners895
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Aldi
Kastelenplein 60
899m
Jumbo
Kastelenplein 86
945m
SPAR express
Kempenbaan 2
1021m

Scholen

50 binnen 5 km

Salto Jenaplanschool Hanevoet
Basisonderwijs · 161 leerlingen
521m
Basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 259 leerlingen
746m
Yuverta vmbo en het groene lyceum Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 653 leerlingen
1021m

Veelgestelde vragen

Over Hunenborg 5, Eindhoven

Welk energielabel heeft Hunenborg 5?

De woning aan Hunenborg 5 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 294 m² met een perceel van 2173 m² in Ooievaarsnest. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen (97%) en een rustige, groene omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1977.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Ooievaarsnest, een rustige buurt in Eindhoven. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat voor soort buurt is Ooievaarsnest?

Ooievaarsnest is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Van de 366 woningen is 99% eengezins en 97% koop. De bevolking is relatief oud: 290 van de 895 inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar een park op 0,2 km en supermarkten op loopafstand.