Vrijstaande woning te koop: Hyacintenlaan 4, Warmond
KopenTeylingenVrijstaande woningenHyacintenlaan 4

Hyacintenlaan 4

Westeinde-Lommerlust, Teylingen

€ 3.750.000
Buurt Westeinde-Lommerlust, WarmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 669m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Hyacintenlaan in Warmond ademt ruimte en rust. Met 669 m² woonoppervlak en een perceel van 4330 m² is het een plek waar je echt tot jezelf komt. Het huis is gebouwd in 2006 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €3.750.000 is scherp vergeleken met andere vrijstaande woningen in Teylingen, waar het gemiddelde boven de 5 miljoen ligt.

De buurt: Westeinde-Lommerlust

Westeinde-Lommerlust is een rustige, groene buurt in Warmond. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,75 en zegt: "Weinig contact." De buurt telt 475 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar niet op de lip zit, maar waar wel voorzieningen binnen handbereik zijn. De buurt Westeinde-Lommerlust heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 692 meter. Voor de kinderen is Basisschool De Buitenplaats op 952 meter lopen, en Daltonschool Oegstgeest op 1043 meter. De Lidl op 1177 meter is handig voor de wekelijkse boodschappen. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.750.000
Prijs per m²€ 5.605
Woonoppervlakte669m²
Perceeloppervlakte4330m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtWesteinde-Lommerlust
WijkWarmond
GemeenteTeylingen

Locatie

Hyacintenlaan 4, Warmond

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Ella Paauw
20-10-2023
Goed

Weinig contact

Buurt statistieken

Gegevens uit Westeinde-Lommerlust

Inwoners475
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Westeinde-Lommerlust

Woningvoorraad234
Gem. WOZ-waarde€ 969.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 2
692m
Lidl
Boerhaaveplein 3-7
1177m
Albert Heijn
Irislaan 83
1649m

Scholen

86 binnen 5 km

Basisschool De Buitenplaats
Basisonderwijs · 254 leerlingen
952m
Daltonschool Oegstgeest
Basisonderwijs · 177 leerlingen
1043m
Basisschool Joris De Witte
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over Hyacintenlaan 4, Warmond

Welk energielabel heeft Hyacintenlaan 4?

De woning aan Hyacintenlaan 4 in Warmond heeft energielabel A.

Is €3.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform en zelfs aan de scherpe kant. In de buurt Westeinde-Lommerlust ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen op €5.131.667, terwijl de mediaan €4.950.000 is. Deze woning is met €3.750.000 dus 27% lager geprijsd dan het buurtgemiddelde. Wel is het oppervlak met 669 m² groter dan gemiddeld (510 m²), dus je krijgt veel waar voor je geld.

Hoeveel onderhoud vraagt een huis uit 2006?

Een woning uit 2006 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan een oudere woning. Het energielabel A wijst op goede isolatie en een efficiënte installatie. Denk aan zaken als schilderwerk en dakonderhoud, maar dat is gebruikelijk voor elk huis. Het perceel van 4330 m² vraagt wel om tuinonderhoud, tenzij je dat uitbesteedt.