Vrijstaande woning te koop: Jagershei 23, Best
KopenBestVrijstaande woningenJagershei 23

Jagershei 23

Heivelden, Best

€ 915.000
Buurt Heivelden, BestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Best

Deze vrijstaande woning aan de Jagershei 23 staat in een rustige, groene omgeving. Met 172 m² woonoppervlak en een perceel van 442 m² biedt het huis veel ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €915.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Best, maar past bij de royale afmetingen en het bouwjaar 1998.

De buurt Heivelden

Heivelden is een ruime, groene wijk in Best. De buurt telt zo'n 3.785 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is er rustig en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. De buurt Heivelden heeft een hoog percentage koopwoningen (87%) en eengezinswoningen (78%), wat bijdraagt aan de stabiele sfeer.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals SPAR express en Ekoplaza op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Antonius of Kindcentrum De Klimboom, beide op een paar minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is Heerbeeck College twee straten verder. De gemeente Best biedt verder voldoende voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Best Intermediair Groep. De vraagprijs is marktconform voor een vrijstaande woning van deze omvang in Best.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 915.000
Prijs per m²€ 5.320
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte442m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtHeivelden
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Jagershei 23, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Heivelden

Inwoners3.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heivelden

Woningvoorraad1.491
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Rendierhei 2
382m
SPAR express
Rijksweg A58 1 A
1268m
Ekoplaza
Hoofdstraat 50
1805m

Scholen

15 binnen 5 km

Kindcentrum Antonius
Basisonderwijs · 356 leerlingen
457m
Kindcentrum De Klimboom
Basisonderwijs · 369 leerlingen
468m
Heerbeeck College
Voortgezet onderwijs · 1571 leerlingen
1061m

Veelgestelde vragen

Over Jagershei 23, Best

Welk energielabel heeft Jagershei 23?

De woning aan Jagershei 23 in Best heeft energielabel B.

Is €915.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €915.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€614.786) en ook boven de mediaan (€639.000). Eerder verkochte woningen in Heivelden gingen gemiddeld voor €945.607 van de hand, dus de prijs is niet extreem hoog voor een vrijstaande woning van 172 m² met een perceel van 442 m². Het energielabel B en het bouwjaar 1998 zijn pluspunten.

Hoe is de buurt Heivelden om in te wonen?

Heivelden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (60 per jaar). Er is een park op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een prettige omgeving voor wie van ruimte en rust houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. Dit is handig voor reizen naar Eindhoven of verder.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Antonius (457 m) en Kindcentrum De Klimboom (468 m). Voor voortgezet onderwijs is Heerbeeck College op 1,1 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is ongeveer €5.320 (€915.000 / 172 m²). Dit is hoger dan het gemiddelde in de buurt (€3.992 per m²), maar de woning is ook ruimer en vrijstaand, wat de hogere prijs per m² verklaart.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. In de buurt hebben de meeste woningen label A (33%) of B (67%), dus dit is gemiddeld.

Best Intermediair Groep