Vrijstaande woning te koop: Jan Gielenlaan 7, Eindhoven
KopenEindhovenVrijstaande woningenJan Gielenlaan 7

Jan Gielenlaan 7

Kerkdorp Acht, Eindhoven

€ 895.000
Buurt Kerkdorp Acht, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 245m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kerkdorp Acht

Deze vrijstaande woning aan de Jan Gielenlaan 7 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 245 m² woonoppervlak op een perceel van 751 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1995 heeft energielabel C. De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Kerkdorp Acht: een prettige en veilige buurt

Kerkdorp Acht is een rustige, groene buurt in het noorden van Eindhoven. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Achte is een mooie en veilige buurt om in te wonen." Een ander noemt het "bekakt maar prettig" en benadrukt de veiligheid. In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Meer weten over de buurt Kerkdorp Acht?

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op een paar minuten fietsen. Basisschool St. Antonius Abt zit om de hoek, op 600 meter lopen. Voor voortgezet onderwijs is Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium op 1,2 km afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KBA Makelaardij & Taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 3.653
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte751m²
Bouwjaar1995
EnergielabelC
BuurtKerkdorp Acht
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Jan Gielenlaan 7, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Dani
29-06-2024
Goed

Achte is een mooie en veilige buurt om in te wonen

7.0
Dani
28-06-2024
Bekakt maar prettig

In Kerkdorp Acht wonen best veel bekakte mensen met veel geld Maar ondankts dat is het een prettige en veilige buurt om in te wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkdorp Acht

Inwoners3.575
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kerkdorp Acht

Woningvoorraad1.477
Gem. WOZ-waarde€ 550.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
1685m
Albert Heijn
Ardechelaan 5
1869m
Jumbo
Gerretsonplein 67
2294m

Scholen

60 binnen 5 km

St. Antonius Abt
Basisonderwijs · 263 leerlingen
614m
De Rungraaf
Speciaal onderwijs · 257 leerlingen
966m
De Korenaer Eindhoven
Speciaal onderwijs · 293 leerlingen
968m

Veelgestelde vragen

Over Jan Gielenlaan 7, Eindhoven

Welk energielabel heeft Jan Gielenlaan 7?

De woning aan Jan Gielenlaan 7 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €774.938 in de buurt, maar boven de mediaan van €689.000. De woning is met 245 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 179 m². De prijs per m² is ongeveer €3.653, wat lager is dan het gemiddelde van €5.475 per m² in de buurt. Daarmee lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Kerkdorp Acht om in te wonen?

Kerkdorp Acht wordt door bewoners beoordeeld als een prettige en veilige buurt. Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat in Kerkdorp Acht. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 1,7 km, en basisschool St. Antonius Abt op 600 meter. Het treinstation is op 4,2 km afstand. Parken en huisartsenpraktijk zijn ook dichtbij.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in Kerkdorp Acht. De prijzen variëren van €519.500 tot €1.995.000. De gemiddelde vraagprijs is €973.125, met een mediaan van €689.000. De woningmarkt is relatief rustig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. De stookkosten zullen naar verwachting redelijk zijn, maar niet extreem laag. In de buurt hebben de meeste woningen label B of C.

Is er veel vraag naar vrijstaande woningen in Eindhoven?

In de buurt Kerkdorp Acht zijn in de afgelopen periode 16 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 94 dagen. Dat is een normale looptijd. De gemiddelde verkoopprijs was €774.938. De vraag naar vrijstaande woningen is stabiel.