Vrijstaande woning te koop: Johannahoeve 1, Oosterbeek
KopenRenkumVrijstaande woningenJohannahoeve 1

Johannahoeve 1

De Dreijen, Renkum

€ 1.275.000
Buurt De Dreijen, OosterbeekBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Johannahoeve in Oosterbeek staat op een ruim perceel van 530 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €1.275.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor 103 m² woonoppervlak. Ter vergelijking: bekijk ook andere vrijstaande woningen in Renkum.

De Dreijen: een rustige, groene buurt

De Dreijen is een kleinschalige buurt met 145 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een rustige omgeving met veel groen en weinig voorzieningen op loopafstand. De buurt telt 44 woningen, bijna allemaal eengezinswoningen en 84% koop. Meer over de buurt De Dreijen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 900 meter of Coop op 1,1 km. Basisscholen zoals Bernulphusschool (800 m) en De Paasberg (1,1 km) zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 600 meter. De gemeente Renkum biedt verder nog meer voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Gelre Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.275.000
Prijs per m²€ 12.379
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte530m²
Bouwjaar1981
BuurtDe Dreijen
WijkOosterbeek Noordoost
GemeenteRenkum

Locatie

Johannahoeve 1, Oosterbeek

Buurt statistieken

Gegevens uit De Dreijen

Inwoners145
Mannen62%
Vrouwen41%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Pastoor Bruggemanlaan 1
904m
Coop
Utrechtseweg 94
1095m
Aldi
Jacobaweg 3
1198m

Scholen

39 binnen 5 km

Sgm. so/vso De Brouwerij
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
345m
Bernulphusschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
793m
Basisschool de Paasberg
Basisonderwijs · 206 leerlingen
1140m

Veelgestelde vragen

Over Johannahoeve 1, Oosterbeek

Is de prijs van €1.275.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is €1.275.000 voor 103 m² woonoppervlak en een perceel van 530 m². Zonder energielabel is het lastig de totale woonlasten in te schatten. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio geven een indicatie, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en energieprestatie.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 530 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een tuin, eventueel een uitbouw of een schuur. Houd er rekening mee dat de bestemmingsplanregels van de gemeente Renkum bepalen wat er precies mag.

Wat is de ligging van de woning in Oosterbeek?

De woning ligt in de buurt De Dreijen, een rustige en groene wijk in Oosterbeek. Het treinstation is op 600 meter, en de snelweg is niet ver. De omgeving is vooral geschikt voor wie van rust en natuur houdt.